Skvelý 2-izbový apartmán v blízkosti najlepšieho golfového ihriska na Balkáne, bohato vybavený komplex Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 6922
99,000 €
Plocha 72 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
Zjazdovka 12 000 m
Poplatok za služby 17 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk. Celková plocha je 72 m2, byt sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí a má východnú orientáciu. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa prístupná z oboch izieb. Komplex má krásne upravené zelené plochy, oddychové zóny, bazén a vonkajšie detské ihrisko. Ďalšou veľkou výhodou je SPA centrum, športový areál a futbalové ihrisko. Cena bytu je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Pre milovníkov golfu ponúkajú apartmány skvelú príležitosť hrať po celý rok na jednom z najlepších golfových ihrísk v Bulharsku a tiež skvelý zhodnotený príjem z prenájmu. V rámci obrovského komplexu sa nachádza aj Apart Hotel, ktorý je navrhnutý ako komplex 4 vzájomne prepojených budov, vrátane nádherne upravených zelených plôch, vonkajších bazénov a záhrad. Poplatok za údržbu je 17 €/m2 ročne.

Veľmi zaujímavá ponuka, vrelo odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Viac o komplexe:

Golf je s viac ako 4 miliónmi registrovaných hráčov jedným z najtradičnejších športov na starom kontinente. Pirin Golf & Country Club ponúka dve zo 100 najlepších golfových ihrísk v kontinentálnej Európe a je súčasťou European Tour Destinations. Ihriská Ian Woosnam a Pirin Pine, zasadené do vysokého pohoria Pirin, vystihujú, čo znamená hrať golf v horách. Komplex sa nachádza hodinu cesty od medzinárodného letiska v Sofii a niekoľko minút od obľúbeného lyžiarskeho strediska Bansko. Pirin Golf & Country Club hostí ročne viac ako 40 turnajov, medzi ktoré patria napríklad macedónsky amatérsky turnaj WAGR, turnaj Turkish Airlines, Volvo, AUBG (Americká univerzita v Bulharsku), BDO a mnohé ďalšie.

Doprajte si špičkové služby a nákupy v Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa je obklopený borovicami a zahŕňa 2 golfové ihriská, driving range, golfovú akadémiu, 7 bazénov, 2 supermarkety, piano bar, fitnescentrum, squash, biliard, stolný tenis, 7 vonkajších areálov pre deti, pekáreň, športový obchod, lyžiarsku školu a obchod s oblečením.

Lyžiarsky vlek Bansko sa nachádza 12 km od hotela Pirin Golf Hotel and Spa. Počas lyžiarskej sezóny hotel ponúka bezplatnú 10-minútovú kyvadlovú dopravu k/od vleku každú hodinu počas dňa. Počas leta je k dispozícii aj bezplatná kyvadlová doprava golfovými vozíkmi, ktoré môžu hostí prepraviť po areáli.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov mnohé vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

A ešte niečo o Bansku:

Bansko sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov nad morom, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože je blízko Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. S dĺžkou zjazdoviek od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných vlekov prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú perfektne upravené s bezchybným vybavením.

Lyžiarsky areál má celkom 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú možnosť nepretržitého zjazdu v dĺžke 16 km. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, 6 vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské vleky a detská škôlka.

Letná turistika

Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria prijíma turistov v lete osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedí park v Belici, dedina Trigrad, jaskyňa "Čertovo hrdlo" a ďalšie pamiatky a krásne miesta; horské túry v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné podujatia:

Súťaže Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".

Od decembra do apríla množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.

Júl - letný divadelný festival

august - medzinárodný jazzový festival

September - Pirin Folk Bulgaria - Bansko. Medzinárodný festival bulharských ľudových piesní

November - Bansko Film Fest - medzinárodný festival horských filmov.

Bansko je najnovšie zimné lyžiarske stredisko v Bulharsku a pravdepodobne aj najkrajšie. V posledných rokoch stredisko prilákalo značné zahraničné investície, ktoré umožnili výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.

Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj Banska. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.

V lyžiarskom stredisku sa má postaviť druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel reprezentujú malé dielne na spracovanie dreva a odevov, mnoho firiem v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú spojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.

Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Živočíšstvo - chovajú sa najmä kravy, kozy a ovce.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
72 m2
Úžitková plocha
63 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
160 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
240 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00