Samostatne stojaca vila, vhodná na prenájom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9695
125,995 €
Plocha 266 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vašej pozornosti samostatne stojacu vilu v klasickom štýle na pozemku s rozlohou 260 m2 s nádherným výhľadom a v pešej vzdialenosti od golfového ihriska a klubovne.

Vchodové dvere vedú priamo do obývacej izby, ktorá je dostatočne priestranná na umiestnenie jedálenského stola. Súčasní majitelia nainštalovali kachle na drevo (s rúrou) a klimatizáciu, ktoré poskytujú pohodlie počas všetkých ročných období. Obývacia izba vedie do kuchyne s množstvom modernizovaných pracovných dosiek a množstvom úložného priestoru. Rúra a varná doska boli nedávno vymenené, takže sú úplne nové. Biela technika je súčasťou balenia. Zadné dvere sa otvárajú na zadnú terasu s tehlovou dlažbou a schodmi vedúcimi na strešnú terasu. Z veľkej terasy máte široký výhľad na okolie a samozrejme slnečné lúče po celý deň. Je to fantastický priestor na relaxáciu. Terasa má elektrinu a osvetlenie a ďalšie úložné skrinky.

K dispozícii sú dve veľké spálne so vstavanými skriňami a priestorom na ďalší nábytok. Obe spálne sú vybavené klimatizáciou a stropnými ventilátormi. K dispozícii je rodinná kúpeľňa, ktorá bola zmodernizovaná.

V celej vile bola položená nová protišmyková dlažba, vo všetkých miestnostiach sú nástenné elektrické bodové ohrievače a tiež klimatizácia.

Vonkajší priestor v objekte je dostatočne veľký na to, aby ste si mohli v prípade záujmu pridať malý bazén alebo možno vírivku. K dispozícii je vyvýšená vydláždená plocha, ktorá by na to bola ideálna, alebo by sa dala využiť ako krásny kútik záhrady na stolovanie pod holým nebom. Záhrady sú pokryté okrasným štrkom a je tu vysadených niekoľko odolných kríkov, krovín a ovocných stromov. Pod schodmi sa nachádza ďalší murovaný sklad. V záhrade nájdete kamenný stôl a stoličky.

Táto vila by bola ideálnym dovolenkovým alebo trvalým domovom na slnku alebo skvelou voľbou na prenájom vzhľadom na blízkosť miestneho golfového ihriska.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej časti golfového komplexu Camposol, ktorý využíva výhody dvoch obchodných centier, v oboch prípadoch s rôznou miestnou občianskou vybavenosťou. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a letisko Alicante približne 1 hodinu jazdy.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
266 m2
Pozemok
265 m2
Úžitková plocha
261 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
265 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
940 m
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00