Rodinný dom v perfektnom stave v blízkosti pláže a Burgasu, nádherná lokalita

Bryastovec, Bulharsko – ID 3258
139,000 €
Plocha 158 m2
Dispozícia 4+1
More 20 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám nádherný dvojpodlažný rodinný dom v krásnej ekologickej lokalite Bryastovec, vzdialenej len 20 km od Burgasu a 25 km od Slnečného pobrežia. Celková zastavaná plocha domu je 158 m2, plocha pozemku - 500 m2:

Prvé poschodie - veľká obývacia izba s krbom a kuchyňou, kúpeľňa s WC, technická miestnosť, veranda, schodisko. Druhé poschodie - tri spálne, kúpeľňa s WC, technická miestnosť a terasy. Dom je samostatne stojaci, vo výbornom stave, po rekonštrukcii, kompletne zariadený a vybavený spotrebičmi, lokálne kúrenie na pevné palivo, klimatizácia, solárny panel. Vo dvore je parkovacie miesto.

Obec Bryastovec je pekná bulharská dedina, obľúbená vďaka svojej výhodnej polohe. V obci sa nachádza niekoľko obchodov a kaviarní, pravidelná autobusová doprava do Burgasu, Aytosu a na Slnečné pobrežie. Dedina sa nachádza mimo ruchu veľkých letovísk, kde je vzácna príležitosť vychutnať si pokojnú a uvoľnenú atmosféru dedinského života, ktorý sa veľmi nezmenil. Obec je tichá a pokojná, obklopená krásnou a nedotknutou prírodou a nádherným výhľadom na Čierne more a mesto Burgas. V obci sa nachádza kostol svätého Atanáza, ktorý existuje od roku 1870. Dokonalá kombinácia čerstvého horského vzduchu a teplého stredomorského slnka osviežuje horúce dni a noci a ponúka skvelé podmienky na relaxáciu a zdravý životný štýl. Výhodná geografická poloha obce a jej rozmanitý okolitý terén v kombinácii s jedinečným vidieckym životom a miestnou kultúrou a tradíciami z nej robia ideálne miesto pre tých, ktorí sa venujú rôznym druhom alternatívnej turistiky a voľnočasových aktivít - prechádzkam, turistike, pozorovaniu vtáctva, alebo pre menej energických - príležitosť len tak relaxovať. V blízkosti obce sa nachádza niekoľko veľkých priehrad, ktoré sú skvelým miestom pre milovníkov rybolovu, mnohí ľudia tu žijú trvalo, iní využívajú svoje domy na dovolenku alebo ich prenajímajú.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Plocha
158 m2
Pozemok
500 m2
Úžitková plocha
158 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
158 m2
Pivnica
Áno
Obchod
7 km
Lekár
5 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
5 km
Bar
170 m
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00