Rodinný dom v peknej lokalite, Mazarrón, Španielsko

Mazarrón, Španielsko – ID 10304
110,000 €
Plocha 110 m2
Dispozícia 4+kk
More 6 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj dom s 3 spálňami, 2 kúpeľňami a zadnou terasou v Mazarrone. Nachádza sa v oblasti La Ca adica, v tichej, centrálnej a pešej vzdialenosti od všetkej občianskej vybavenosti.

Nehnuteľnosť je rozdelená na dve podlažia. Na prízemí sa nachádza priestranná a svetlá obývacia izba a jedáleň so samostatnou plne vybavenou kuchyňou. Na prízemí sa nachádza aj kúpeľňa so sprchovacím kútom. Z kuchyne je priamy vstup na zadnú terasu. Majiteľ ju v súčasnosti zriadil ako miesto na relaxáciu a stolovanie pod holým nebom.

Na prvé poschodie sa vchádza vnútorným schodiskom, kde sa nachádzajú tri priestranné a svetlé spálne (dve z nich majú vstavané skrine). Hlavná spálňa má veľkú terasu s otvoreným výhľadom. V kúpeľni na tomto poschodí sa nachádza vaňa.

Ide o skvelú príležitosť na kúpu mestského domu v Mazarrone a v blízkosti občianskej vybavenosti, pláží a miestnych golfových ihrísk.

Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia, má viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Početné pláže v zálive Mazarron boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Pláže v Mazarrone majú certifikát kvality Q pre tieto pláže: Playa de Bah, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares a Playa de Rihuete

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
110 m2
Pozemok
60 m2
Úžitková plocha
110 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
60 m2
Obchod
230 m
Lekár
600 m
Kaviareň
450 m
Reštaurácia
450 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00