Rodinný dom v blízkosti mora a mesta, nedotknutá príroda, Bliznaci

Zjazvený, Bulharsko – ID 2735
Plocha 130 m2
Dispozícia 5+1
More 4 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám skvelý dvojpodlažný dom v obci Bliznatsi, ktorá sa nachádza len 20 km od Varny a 4 km od pláže Kamčia. Dom bol uvedený do prevádzky v roku 2012 a je veľmi dobre dispozične riešený (žiadne priechodné izby ):
- Na prvom poschodí: veranda s pergolou, priestranná vstupná hala, priestranná obývacia izba s jedálenským kútom, kuchyňa, dve spálne, kúpeľňa s WC, pivnica, schodisko na 2. poschodie;
- na druhom poschodí: chodba, dve priestranné izby, z ktorých každú možno v prípade potreby rozdeliť na dve izby, šatňa, kúpeľňa s WC. Celková zastavaná plocha domu je 130 m2. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 1100 m2. Záhrada je udržiavaná a bohato upravená. Na dvore sa nachádza domček pre hostí s grilom, parkovisko pre dve autá. Dom je vo výbornom stave, vybavený všetkým potrebným a pripravený na nasťahovanie. Dom sa nachádza v tichej ulici, v susedstve s novými domami a je ideálny na trvalé bývanie v blízkosti Varny. Veľmi zaujímavá cena a kvalitná nehnuteľnosť v blízkosti veľkého mesta a pláže! Odporúčame!
V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Obec Bliznaci sa nachádza v obci Avren, okres Varna a je vzdialená len 4 km od pobrežia Čierneho mora a najbližšej pláže. Od centra Varny je vzdialená 23 km, od Škorpiloviec 21 km a od letoviska 38 km. Zlaté piesky a 93 km od Burgasu. Počet obyvateľov je približne 800. V blízkosti Bliznaci sa nachádza jediná rieka v severovýchodnom Bulharsku, Kamčia, ktorá sa vlieva do mora. Pri ústí rieky Kamčia sa nachádza letovisko Kamčia a národná rezervácia Longoza, ktorá poskytuje ďalšie možnosti zdravej zábavy a rekreácie.
V Bliznaci sa nachádzajú obchody s potravinami, penzióny, zdravotné stredisko, škôlka a komunitné centrum s knižnicou. Obec Bliznaci sa nachádza v tesnej blízkosti mora a v jej blízkosti prechádza medzinárodná cesta E-87. Komunikácia v oblasti obce je veľmi dobrá vzhľadom na blízkosť hlavného mesta Varny.
Počet podlaží
2
Dispozícia
5+1
Plocha
130 m2
Pozemok
1100 m2
Úžitková plocha
130 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
130 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
440 m
Kaviareň
9 km
Reštaurácia
180 m
Bar
650 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00