Rodinný dom v blízkosti centra a všetkej občianskej vybavenosti, Vir

Vir, Chorvátsko – ID 9005
205,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 4+kk
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame na predaj rodinný dom vo veľmi dobrom stave na ostrove Vir v oblasti Zadaru.

Tento dvojpodlažný dom s úžitkovou plochou 92 m² sa nachádza v pokojnej časti obce a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pohodlie a zároveň ľahký prístup k moru, ktoré je vzdialené len 300 metrov. Dom má štyri izby a modernú kuchyňu, ktorá je súčasťou obytnej časti.

Na prízemí domu sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, odkiaľ je prístup na vonkajšiu terasu a záhradu s rozlohou 50 m². Toto vonkajšie prostredie ponúka ideálny priestor na relaxáciu a grilovanie. Na poschodí sa nachádzajú tri spálne, ktoré poskytujú dostatok priestoru na rodinnú relaxáciu, ako aj balkón s výhľadom na more.

Dom bol postavený v roku 1999 a bol zrekonštruovaný v roku 2015. K nehnuteľnosti patrí aj garáž a ďalšie parkovacie miesto. K dispozícii je aj pivnica na uskladnenie sezónnych vecí. Prístupová cesta je asfaltová.

K inžinierskym sieťam patrí elektrina, ktorá je zabezpečená klasickým 230V rozvodom. Dom má lokálne elektrické kúrenie, studňu na zásobovanie vodou a septik na odpadovú vodu. Samozrejmosťou je internet, ktorý vám zabezpečí bezproblémové pripojenie.

Vir, ktorý sa nachádza v zadarskom regióne, je obľúbenou turistickou destináciou vďaka krásnym plážam, čistému moru a bohatým možnostiam kúpania a vodných aktivít. Lokalita sa teší veľkej obľube nielen medzi miestnymi obyvateľmi, ale aj medzi zahraničnými návštevníkmi.

Dom je k dispozícii od 5. júla 2024 a je plne vybavený, čo umožňuje okamžité nasťahovanie. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v atraktívnej lokalite s výhľadom na more.

Pre viac informácií alebo dohodnutie obhliadky nás prosím kontaktujte.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
150 m2
Pozemok
100 m2
Úžitková plocha
92 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
50 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
390 m
Lekár
3 km
Kaviareň
20 m
Reštaurácia
140 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00