Rodinný dom, s panoramatickým výhľadom na hory, 5km od Byala, Gorica

Gorica, Bulharsko – ID 4116
150,000 €
Plocha 300 m2
Dispozícia 4+kk
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám dvojpodlažný rodinný dom v Gorici, ktorý sa nachádza len 5 km od prímorského mesta Byala a jeho pláží, v oblasti, ktorá poskytuje skutočný pocit pokoja a relaxu. Celková plocha domu je 300 m2, plocha pozemku je 1000 m2.
Dispozičné riešenie:
- Prvé poschodie Prvé poschodie: dvor s bazénom a grilom, veranda, obývacia izba s kuchynským kútom, jedáleň, kúpeľňa s WC, dve technické miestnosti , schodisko na druhé poschodie;
- druhé poschodie: tri spálne, dve kúpeľne s dvoma toaletami, dve šatne, vnútorné schodisko a terasa. Lokalita a občianska vybavenosť. Oblasť je tichá, v blízkosti obchod s potravinami, lekáreň, dobrá infraštruktúra. Ak hľadáte pohodlie a pokoj, toto je to správne miesto. Veľmi dobrá cena a kvalitná nehnuteľnosť. Odporúčame!
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MIERU vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Gorica je dedina, ktorá sa nachádza v ekologicky čistej oblasti, v severovýchodnom Bulharsku, časť obce Byala, Varnská oblasť. Nachádza sa 6 km od centra mesta Byala, 47 km od Varny a 4 km od pláže.
Podnebie v oblasti je mierne kontinentálne s vplyvom blízkosti Čierneho mora. Vyznačuje sa chladnými letami, teplými jeseňami, miernymi, ale veternými zimami a slnečnými jarami.
Infraštruktúra
V obci sa nachádza kultúrny dom s knižnicou, obecný úrad, pravoslávny kostol, obchody s potravinami, reštaurácie v tradičnom národnom štýle, kaviarne a iné. Obec je elektrifikovaná, je tu vodovod, viac ako 70 studní a 2 krásne vidiecke pramene. Moderné komunikácie: sú tu podporovaní všetci bulharskí mobilní operátori, je tu internet, satelitná televízia. Cesty sú v pomerne dobrom stave. Pravidelná doprava spája obec s Varnou, Byalou a okolitými dedinami.
Deti majú zabezpečenú každodennú dopravu do školy v centre mesta. Obyvatelia obce môžu získať kvalifikovanú lekársku starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach v meste Byala (6 km od obce).

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
300 m2
Pozemok
1000 m2
Úžitková plocha
300 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
300 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
5 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
240 m
Bar
5 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00