Rodinný dom po rekonštrukcii, v tichej obci Gurkovo

Gurkovo, Bulharsko – ID 10553
201,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 4+kk
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj nádherný dom v obci Gurkovo. Obec je vzdialená 10 km od mesta Balčik.

Dom je zrekonštruovaný a má nasledovnú dispozíciu: vstupná chodba, kuchyňa, ktorá je vybavená všetkými potrebnými spotrebičmi vyššej triedy, veľká obývacia izba, tri spálne a kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom. Dom sa predáva vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dom má plastové dvere a okná, vonkajšie a vnútorné zateplenie, úplne novú strechu, sadrokartón na stenách a stropoch, terakotové podlahy, vodeodolné lamináty a podlahy, úplne nový plot. Samostatná prístavba (40 m2) v záhrade, ktorú je možné prerobiť na ďalší byt 1+1. V záhrade sa nachádzajú jablone, hrušky, slivky, čerešne, figy a lieskové orechy.

Dom má rozlohu 120 m2, pozemok 800 m2.

Skvelá ponuka, odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Dom sa nachádza v pokojnej obci Gurkovo, ktorá má približne 500 obyvateľov, 3 obchody a materskú školu. Obec je tichá, ideálna na oddych a nachádza sa len 10 km od mora. Obec spadá pod obec Balčik, nádherné prímorské letovisko.

V Balčiku si môžete pozrieť botanickú záhradu a romantický palác rumunskej kráľovnej Márie, 20 km severne od Kavarny. V blízkosti sa nachádza mys Kaliakra a oblasť Yailata. V obci sa nachádza materská škola, kultúrny dom, policajná stanica, dobre zásobené obchody s potravinami, reštaurácie, park a štadión. Jednou z kultúrnych pamiatok obce je kostol svätého Dimitra postavený v 19. storočí.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
120 m2
Pozemok
800 m2
Úžitková plocha
120 m2
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
8 km
Lekár
9 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
5 km
Bar
8 km
Škola/škôlka
8 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00