Rodinný dom,8 spální, bazén a letná kuchyňa, 5km od Byala, Gorica

Gorica, Bulharsko – ID 5653
199,000 €
Plocha 3000 m2
Dispozícia atypický
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie
Samostatne stojaci dom s 8 spálňami na dvoch podlažiach v starobulharskom štýle + dom pre hostí, ktorý sa nachádza len 5 km od prímorského mesta Byala a jeho pláží, v oblasti, ktorá poskytuje skutočný pocit pokoja a relaxu. Celková plocha domu je 800 m2, plocha pozemku je 3000 m2. Dispozícia: dvor s veľkou záhradou, letnou kuchyňou a bazénom, hosťovský dom "typu dvojizbového apartmánu", letný dom, ktorý pozostáva z dvoch spální. Prízemie hlavného domu: garáž, kuchynský kút, jedáleň, dve spálne a tri kúpeľne s tromi toaletami, pracovňa, kotolňa,
prvé poschodie: veľká obývacia izba s krbom, 3 spálne, tri kúpeľne s tromi toaletami, chodba, schodisko, balkón. Oblasť je tichá, v blízkosti obchod s potravinami, lekáreň, dobrá infraštruktúra. Ak hľadáte pohodlie a pokoj, toto je to pravé miesto. Dom sa predáva zariadený podľa aktuálnych fotografií. Veľmi dobrá cena a kvalitná nehnuteľnosť. Odporúčame!
My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Gorica je dedina, ktorá sa nachádza v ekologicky čistej oblasti, v severovýchodnom Bulharsku, časť obce Byala, Varnská oblasť. Nachádza sa 6 km od centra mesta Byala, 47 km od Varny a 4 km od pláže.
Podnebie v oblasti je mierne kontinentálne s vplyvom blízkosti Čierneho mora. Vyznačuje sa chladnými letami, teplými jeseňami, miernymi, ale veternými zimami a slnečnými jarami.
Infraštruktúra
V obci sa nachádza kultúrny dom s knižnicou, obecný úrad, pravoslávny kostol, obchody s potravinami, reštaurácie v tradičnom národnom štýle, kaviarne a iné. Obec je elektrifikovaná, je tu vodovod, viac ako 70 studní a 2 krásne vidiecke pramene. Moderné komunikácie: sú tu podporovaní všetci bulharskí mobilní operátori, je tu internet, satelitná televízia. Cesty sú v pomerne dobrom stave. Pravidelná doprava spája obec s Varnou, Byalou a okolitými dedinami.
Deti majú zabezpečenú každodennú dopravu do školy v centre mesta. Obyvatelia obce môžu získať kvalifikovanú lekársku starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach v meste Byala (6 km od obce).

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
3000 m2
Pozemok
3000 m2
Úžitková plocha
800 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
800 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
5 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
240 m
Bar
5 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00