Rodinný dom 4+1, na rekonštrukciu, skvelá lokalita, Razlog, Bansko

Dôvod, Bulharsko – ID 4704
89,500 €
Plocha 180 m2
Dispozícia 4+1
Zjazdovka 6 000 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame dvojpodlažný rodinný dom s rozlohou 4+1 o veľkosti 144 m2, ktorý je určený na rekonštrukciu. Dom sa nachádza v centre obce Razlog u Bansko a je situovaný na pozemku s rozlohou 180 m2. Prízemie ponúka veľkú vstupnú halu, tri izby, kúpeľňu. Prvé poschodie je čiastočne zrekonštruované, s dvoma neprepojenými izbami, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu s WC. Balkón je orientovaný na juh s výhľadom na centrum a hory. Dom má dvor s rozlohou 108 m2. Existuje možnosť využitia nebytových priestorov. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie alebo na prenájom.
Bansko je malebné mesto známe svojou históriou, ktoré sa nachádza na úpätí pohoria Pirin. Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie stredisko v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Plocha
180 m2
Pozemok
180 m2
Úžitková plocha
144 m2
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
144 m2
Obchod
8 km
Lekár
8 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
3 km
Bar
7 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00