Rodinný dom 2x 3+kk, s nebytovými priestormi, garáž, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4705
173,000 €
Plocha 322 m2
Dispozícia 3+kk
Zjazdovka 500 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame masívny dvojpodlažný dom s dvorom, komerčnými priestormi a garážou, ktorý sa nachádza v tichej ulici len 10 minút chôdze od centra svetoznámeho lyžiarskeho strediska Bansko. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza, má 322 m2. Objekt má dve poschodia, z ktorých každé má 100 m2. Dom má nasledovné rozmiestnenie:
- Prízemie: kompletne zariadená kuchyňa, taverna s krbom a kúpeľňa s WC.
- Prvé poschodie s obývacou izbou a kuchynským kútom, dvoma spálňami, balkónom a kúpeľňou s WC
- Druhé poschodie s obývacou izbou a kuchynským kútom, dvoma spálňami, balkónom a kúpeľňou s WC. Dom má nebytový priestor 119 m2. K dispozícii je samostatný vchod s kanceláriou a toaletou. K dispozícii je aj priestranná garáž. Dom je plynofikovaný.
Historické mesto Bansko je vzdialené 6 km, nájdete tu pôvabné dláždené uličky a nehnuteľnosti zo 16. storočia. Mnohí toto malebné mestečko prirovnávajú k Pyrenejám a Alpám. Očarujúce mestečko so skvelou lyžovačkou a veľmi prijateľnými cenami, nie je divu, že sa ľudia sťahujú z Álp do Banska. Najhorúcejšia nová lyžiarska destinácia v Európe. V dosahu komplexu sa nachádzajú dve golfové ihriská, ktoré mu dodávajú vynikajúcu celoročnú atraktivitu. Možnosť lyžovať v zime a potom hrať golf v pokojnom lete v Bansku je veľmi atraktívna kombinácia pre majiteľov rekreačných domov aj investorov.


Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
322 m2
Pozemok
322 m2
Úžitková plocha
319 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
100 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
8 km
Lekár
8 km
Kaviareň
7 km
Reštaurácia
3 km
Bar
7 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00