Prvotriedna lokalita, dom 4 + kk, výhľad na more, 250 metrov od pláže

Palouri, Grécko – ID 10200
210,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 4+kk
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento dvojposchodový dom s rozlohou 80 m2 sa nachádza v najlepšej oblasti Paliouri Ksenia Kassandra, v priebehu niekoľkých minút chôdze od najlepších pláží Kassandra, a môže sa pochváliť úžasným výhľadom na more a prírodu zo slnečnej terasy v prednej a zadnej časti domu. Okrem vybavenia rušného mesta je tu množstvo najlepších reštaurácií, barov a obchodov v Paliouri & Pefkohori. Vnútri viacposchodového mestského domu bol inštalovaný najnovší systém domácej automatizácie. 3 spálne a 2 kúpeľne sú rozmiestnené medzi dvoma poschodiami, zatiaľ čo na najvyššom poschodí máme kuchyňu, jedáleň, obývací priestor s krbom a kúpeľňu. Na spodnom poschodí máme krásne upravené terasy na každom poschodí, ktoré ponúkajú dostatok vonkajšieho priestoru na relaxáciu a nasávanie výhľadov, zatiaľ čo parkovanie až pre dve autá je v tejto lokalite bonusom navyše. Úžasná investícia na prenájom alebo dizajnový dom snov.

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Paliouri sa nachádza na východnom konci polostrova Kassandra a zahŕňa niekoľko menších osád mimo mesta. Samotná dedina má veľmi krásne námestie obklopené kaviarňami, úzkymi uličkami, starými domami a tradičnou atmosférou.

Oblasť okolo Paliouri sa vyznačuje horami, borovicovými lesmi, skvelými prírodnými útvarmi a krásnymi lagúnami. So svojimi pokojnými brehmi a malými prístavmi je tiež jedným z najobľúbenejších miest na Chalkidiki.

Vďaka tomu je Paliouri a jeho prostredie určite jedným z najzaujímavejších miest na návšteve.

Na kráľovský výnos bola v roku 1918 začlenená neďaleká oblasť Chrousso.

Chrousso je pozoruhodné svojimi borovicami, scenériou útesov, okúzľujúcimi prírodnými plážami a nádhernou oblasťou okolo „Porto Valitza“, ktorá sama o sebe má pôsobivú lagúnu a malý prístav. Počas letného mesiaca sa akcie konajú v malom amfiteátri.

Juhovýchodne od Paliouri sa malá osada Xyna nachádza iba 6 km od Kanistro-Cape a konca Toroneos-Bay.

Po ďalších 2 km sa dostanete do dediny Agios Nikolaos s okúzľujúcou krajinou s dvoma malebnými zátokami, prírodným prístavom a malým polostrovom s malým historickým kostolíkom 'St. Na tom je Nikolaos.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Pozemok
80 m2
Úžitková plocha
80 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
80 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
750 m
Lekár
6 km
Kaviareň
390 m
Reštaurácia
760 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
660 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00