Prízemný apartmán s bazénom a veľkou terasou, La Duquesa, Španielsko

La Duquesa, Španielsko – ID 9780
170,000 €
Plocha 76 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 1 200 m
Stav K nastěhovanie

Predstavujeme vám nádherný apartmán na prízemí s 2 spálňami a 2 kúpeľňami a veľkou súkromnou terasou orientovanou na juh.

Táto rezidencia ponúka priestrannú obývaciu izbu a jedáleň, ktoré vytvárajú príjemnú a otvorenú atmosféru. Polootvorená kuchyňa sa môže pochváliť kompletným vybavením a praktickým raňajkovým barom zdobeným stoličkami.

Hlavný apartmán oslní vlastnou kúpeľňou s relaxačnou vaňou a priestrannými vstavanými skriňami. Druhá spálňa ponúka dostatok priestoru a je tiež vybavená vstavanými skriňami. Priľahlá rodinná kúpeľňa poskytuje pohodlie.

Vyjdite na pozoruhodne priestrannú terasu, ktorej časť je krytá a ideálna na stolovanie pod holým nebom, zatiaľ čo nezastrešená časť láka na relaxáciu na slnku alebo na skvelé grilovanie.

Zažite bývanie na najvyššej úrovni vďaka prvkom, ako je predinštalovaný klimatizačný systém, podlahové kúrenie, video zabezpečenie a elegantné obklady v celom dome.

Táto ponuka zahŕňa aj parkovacie miesto, ktoré zvýši hodnotu vašej investície. Nehnuteľnosť je premyslene prezentovaná kompletne zariadená, pripravená na nasťahovanie a užívanie.

Uzavretý rezidenčný komplex poskytuje bezpečné prostredie, takže je ideálny pre rodiny. Vychutnajte si svieže záhrady, osviežujúci bazén a vyhradený detský bazén - to všetko zvyšuje kvalitu života.

Kontaktujte nás a dohodnite si obhliadku teraz a vstúpte do sveta pohodlia, štýlu a pokoja!

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
76 m2
Úžitková plocha
75 m2
Terasa
75 m2
Parkovanie
Áno
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
330 m
Lekár
780 m
Kaviareň
300 m
Reštaurácia
290 m
Bar
250 m
Škola/škôlka
340 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00