Priestranný stavebný pozemok, Košarica

Košarica, Bulharsko – ID 7403
162,000 €
Plocha 4000 m2
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vám na kúpu priestranný stavebný pozemok v Košarica, Bulharsko. Plocha pozemku je 4000 m2. Výborná investičná príležitosť, odporúčame!

Košarica je rekreačná obec (okres Burgas, obec Nessebar), ktorá sa nachádza 2 km od obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie, na úpätí majestátnej hory Stara Planina, ktorej posledné svahy postupne klesajú do krištáľovo čistej vody Čierneho mora. Táto oblasť je malebná, s krásnym panoramatickým výhľadom, ponorená do hustej stredomorskej vegetácie. Obec ponúka vynikajúce podmienky na rekreáciu a turistiku.

Dedinka je veľmi očarujúca, zachováva si čistotu a krásu. Tu je harmónia, krása a pokoj čistej a nedotknutej prírody. Populárne a živé letovisko Slnečného pobrežia a malebná prírodná rezervácia Kalinata sú v tesnej blízkosti.

Oblasť má vynikajúce príležitosti pre milovníkov plážovej dovolenky a milovníkov rušného nočného života (v letovisku Slnečné pobrežie). Milovníci prírody majú možnosť prechádzky v lese či cyklistiku. Početné eko-trasy ponúkajú príležitosť precvičiť ekoturistiku a pešiu turistiku. Neďaleké rybníky potešia milovníkov rybolovu.

Košarica sa nachádza v nadmorskej výške 100 metrov nad morom. Pláž a letovisko Slnečného pobrežia sú 3 km ďaleko, mesto Burgas a medzinárodné letisko - 40 km, Varna - asi 90 km. V obci je škola, obchody a na námestí je krásny kostol. Cesty sú asfaltové, je tu centrálny vodovod a kanalizácia, telefónne a internetové pripojenie.

Plocha
4000 m2
Obchod
5 km
Lekár
6 km
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
70 m
Bar
680 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00