Priestranný rodinný dom s bazénom, Gorica, ekologická lokalita v blízkosti mora

Gorica, Bulharsko – ID 8285
Plocha 550 m2
Dispozícia 4+kk
More 18 000 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám vynikajúci dvojpodlažný dom v Gorici na úpätí Starej Planiny. Nehnuteľnosť je dokonale zariadená moderným nábytkom a spotrebičmi a má celkovú rozlohu 150 m2.

Dom má 4 miestnosti: na prízemí sa nachádza veľká obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a kúpeľňou; na prvom poschodí sú 3 spálne a dve kúpeľne. Na prízemí sa nachádza veľká veranda a na prvom poschodí sú dva balkóny.

Pozemok s rozlohou 550 m2 je krásne upravený. Uprostred dvora sa nachádza veľký bazén s oploteným priestorom na relaxáciu. K dispozícii je parkovisko pre autá. Skvelá lokalita - na úpätí Starej planiny, v blízkosti lesa, s príjemným panoramatickým výhľadom v ekologicky čistej oblasti.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie, ako aj na prenájom.

Gorica je malebná dedinka ležiaca na úpätí pohoria Stará Planina. V obci sa nachádza minerálny prameň. Obec má dobre rozvinutú infraštruktúru: škola, obchody, reštaurácie, rehabilitačné centrum, pošta, pravidelná autobusová doprava, administratíva. Nachádza sa 18 km od mora a letoviska Slnečné pobrežie a 35 km od Burgasu. Medzi Goricou a susednými obcami premáva pravidelná autobusová doprava.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Skvelá lokalita - na úpätí Starej planiny, v blízkosti lesa, s príjemným panoramatickým výhľadom v ekologicky čistej oblasti.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
550 m2
Pozemok
550 m2
Úžitková plocha
150 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
150 m2
Parkovanie
Áno
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
5 km
Lekár
14 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
4 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
620 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00