Priestranný dom v blízkosti pláže, Byala, Bulharsko

Byala, Bulharsko – ID 7928
Plocha 187 m2
Dispozícia 4+kk
More 541 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám dvojpodlažný dom v prímorskom mestečku Byala v regióne Varna, v blízkosti pláže a obchodov. Dom, ktorý má spoločný dvor s ďalšími dvoma domami. Je postavený na dvoch podlažiach a má nasledovné rozdelenie:

- Prízemie: schodisko, obývacia izba s jedálňou a kuchynským kútom, kúpeľňa s

WC, krytá terasa a gril.

- Prvé poschodie - schodisko, chodba, spálňa s predsieňou a kúpeľňou s WC, dve spálne, samostatná kúpeľňa s WC, terasa s východom z troch spální.

Dom má celkovú výmeru 187 m2 (zastavaná plocha 94 m2), Dom je vhodný na čiastočnú rekonštrukciu. Nehnuteľnosť je vybavená elektrickou energiou. Možnosť napojenia na centrálny vodovod, ktorý je vzdialený 5 metrov od domu. Parkovanie pre dve autá pri dome.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie aj na prenájom Veľmi dobrá ponuka za skvelú cenu, odporúčame!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru odborným poradenstvom a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, iba začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas trvania vlastníctva vami vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, v ktorých sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
187 m2
Pozemok
136.65 m2
Úžitková plocha
187 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
187 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
720 m
Lekár
1 km
Kaviareň
660 m
Reštaurácia
200 m
Bar
450 m
Škola/škôlka
290 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00