Priestranný dom so 4 spálňami, bazénom a izbou pre hostí, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10137
165,000 €
Plocha 400 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame krásnu vilu v štýle Rosa s množstvom doplnkov a vylepšení, vo výbornom stave.

Do vily sa vchádza cez veľmi peknú krytú terasu, ktorá vytvára skvelý priestor al fresco. Pri vstupe do vily sa napravo nachádza jedálenský kút a naľavo pôsobivý salónik. V obývačke je krb s atraktívnym komínom s tehlovým efektom. Keďže ide o dvojstrannú miestnosť, je tu dostatok prirodzeného svetla. Kuchyňa je dobre rozvrhnutá a ponúka dostatok úložného priestoru a pracovných plôch. Všetky spotrebiče (elektrická varná doska a rúra, veľká chladnička s mrazničkou) sú súčasťou dodávky.

K dispozícii máme aj hosťovskú sprchu/WC, ktorá slúži aj ako praktická technická miestnosť. Oproti sprchovaciemu kútu sa nachádza dvojlôžková spálňa so vstavanou skriňou a stropným ventilátorom. Hlavná izba má manželskú posteľ, krásny balkón Juliet s výhľadom na hory, vstavané skrine, stropný ventilátor a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.

Pozemok s rozlohou 400 m2 má zvýšené steny a vstup, ktorý je pripravený na obloženie podľa vlastného vkusu. Je tu aj možnosť mať príjazdovú cestu. Pozemok je terasovitý a vedie do zadnej záhrady, kde sa nachádza súkromný bazén 7x4 s krásnou terasou. Vonkajší priestor je krásne vydláždený a má očarujúci oblúk pod budovou, ktorý vedie do apartmánu pre hostí.

Nachádza sa tu krytá terasa s výhľadom na bazén, vonkajšia kuchyňa s chladničkou pod pultom a inštaláciou na práčku a spálňa s modernou kúpeľňou so sprchovacím kútom, ako aj ďalší samostatný priestor na skladovanie. Objekt má veľa možností na posedenie a stolovanie, pretože vonkajší priestor je skutočne pozoruhodný. Zo strany domu vedú schody na veľkú strešnú slnečnú terasu s pergolou a nádherným výhľadom na otvorenú krajinu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol. Camposol ťaží z dvoch obchodných centier, v oboch sa nachádza široká miestna občianska vybavenosť. Nedávno pribudlo detské ihrisko a samostatné futbalové ihrisko. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží. Letisko Corvera, ktoré má byť otvorené v januári 2019, je vzdialené necelých 30 minút; 45 minút na letisko San Javier (Murcia) a 1 hodinu do Alicante.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká z bežného života. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
400 m2
Pozemok
399 m2
Úžitková plocha
398 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
397 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00