Priestranný dom s apartmánmi pre hostí, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 6982
159,950 €
Plocha 400 m2
Dispozícia atypický
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Úžasná príležitosť kúpiť samostatne stojacu vilu so 4 spálňami a 2 veľkými apartmánmi pre hostí na poschodí.

Táto úžasná samostatne stojaca vila so štyrmi spálňami a tromi kúpeľňami má veľký pozemok s dostatkom priestoru na inštaláciu súkromného bazéna. Vila je veľmi priestranná. Ponúka dve spálne, kúpeľňu, obývaciu izbu/jedáleň a kuchyňu na prízemí a dva identické hosťovské apartmány na poschodí, z ktorých každý pozostáva z jednej veľkej spálne s vlastnou sprchou a vstavanými skriňami.

Predná záhrada je vysadená kríkmi a stromami. Odtiaľto máme prístup na prednú terasu, ktorá je čiastočne zasklená. Po vstupe do vily sa dostaneme do obývacej izby s klimatizáciou, stropným ventilátorom a krbom na drevo, z obývacej izby vedie oblúk do kuchyne. Na druhom konci obývačky sa ďalším oblúkom dostanete do dvoch spální, ktoré majú vstavané skrine, stropné ventilátory a klimatizáciu. K dispozícii je rodinná kúpeľňa s vaňou.

V zadnej časti tejto krásnej samostatne stojacej vily sa nachádza terasa s nádherným výhľadom do záhrady. Tu je možné nainštalovať súkromný bazén. Vila stojí na pozemku s rozlohou 400 m2, čo vám poskytuje dostatok priestoru, v ktorom si môžete užívať španielske slnko. Sú tu stromy a plochy pozemku pokryté okrasným šindľom.

Na strešnom soláriu sa nachádzajú dva hosťovské apartmány, oba s vlastnou sprchou, čím sa vytvára viac priestoru pre rodinu. Odtiaľto si môžete vychutnať nádherný výhľad na vzdialené hory a krajinu.

Camposol využíva výhody dvoch nákupných centier, v oboch nájdete rôzne služby od supermarketov cez reštaurácie, poštu až po zdravotné stredisko a ďalšie.

Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy autom a len 1 hodinu jazdy do Alicante

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
400 m2
Pozemok
399 m2
Úžitková plocha
398 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
395 m2
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
440 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00