Priestranný apartmán so 4 spálňami v luxusnom komplexe Kaskadas 6, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie, Bulharsko – ID 5953
195,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 5+kk
Podlažie 1/5
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame apartmán 5+kk, 150 m2, ktorý sa nachádza na prízemí šiestich poschodí v luxusnom komplexe Cascadas 6 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa fotografií. Pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, štyroch spální, dvoch kúpeľní s toaletou, štyroch terás. Z apartmánu je priamy vstup na dvor. Komplex "Cascadas" sa nachádza v známom čiernomorskom letovisku Slnečné pobrežie, v druhej línii od pláže. Je postavený v pokojnej severozápadnej časti letoviska, len 15 minút chôdze od krásnej pláže a 25 minút jazdy autom od medzinárodného letiska v Burgase. Jeho mimoriadne výhodná poloha vám zaručí pokoj a pohodlie a zároveň vám poskytne jednoduchý a rýchly prístup k celej infraštruktúre letoviska.
Všetky tieto faktory sú zárukou nádhernej a pohodlnej dovolenky pre vás a vašich blízkych!
Vzdialenosť od pláže je 500 metrov.
Poplatok za údržbu 12 €/m2 ročne.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.
Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
5+kk
Plocha
150 m2
Úžitková plocha
132 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
130 m
Lekár
540 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
70 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
880 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00