Priestranný apartmán so 4 spálňami a krásnym výhľadom na more v komplexe Golf Coast pri Kavarne

Kavarna , Bulharsko – ID 6755
90,000 €
Plocha 111 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 4/4
More 700 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Pozor na realitné spoločnosti, ktoré vzhľadom na situáciu na českom realitnom trhu začali zo dňa na deň ponúkať nehnuteľnosti v zahraničí! Bez toho, aby sa dostatočne oboznámili so zahraničným trhom, ktorý je odlišný od českého! Spoľahnite sa na odborníkov a zbytočne neriskujte!

Ponúkame Vašej pozornosti nehnuteľnosť 4+kk, s celkovou rozlohou 111,88 m2. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí zo štyroch poschodí v komplexe Golf Coast pri Kavečanoch. Dispozícia: chodba, obývacia izba, tri spálne, kúpeľňa s WC a priestranná terasa s nádherným výhľadom na more. V apartmáne je vlastne jedna spálňa a majiteľ predelil časť jedálne na ďalšie dve spálne. Priečka je zo sadrokartónu a dá sa kedykoľvek odstrániť. Apartmán sa predáva kompletne zariadený nábytkom a vybavením podľa aktuálnych dotografií. Komplex Golf Coast sa nachádza na pobreží v oblasti Ikantalaka a ponúka jedinečný výhľad na more a jeden z najznámejších golfových komplexov na Čiernom mori, kde sú pláže ľahko dostupné pre hostí a majiteľov nehnuteľností. Súčasťou komplexu je vonkajší bazén, oddychová zóna, reštaurácia a parkovisko.

Mesto. Café je vzdialené len 8 km. V okolí sa nachádzajú obchody s potravinami.

Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne a zahŕňa vodu používanú v apartmáne. Komplex má vlastný vrt s certifikovanou minerálnou vodou.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
111 m2
Úžitková plocha
98 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
300 m
Lekár
7 km
Kaviareň
4 km
Reštaurácia
30 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00