Priestranný apartmán s 3 spálňami, v luxusnom komplexe Cascadas, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 6404
87,000 €
Plocha 67 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/6
More 350 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám pekný byt 3+kk o veľkosti 67 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí v elitnom komplexe Cascadas v Ravde, Bulharsko. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na bazén. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená a vybavená podľa aktuálnych fotografií.
Komplex Cascadas sa nachádza priamo pri pláži, na jednom z najkrajších miest na južnom pobreží Bulharského Čierneho mora, 5 minút chôdze (350 metrov) od piesočnatej pláže a 300 metrov od vodného parku Aqua Paradise. Oblasť má rozvinutú infraštruktúru so všetkým vybavením pre celoročné bývanie - obchody s potravinami, reštaurácie, verejná doprava, škola, škôlka a ďalšie. Na území komplexu sa nachádza detské ihrisko, veľký bazén pre dospelých a deti, relaxačná zóna, krásne upravený pozemok, vírivka, parkovisko a bezpečnostná služba. Ročný poplatok za údržbu je 12 €/m2.
Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a ani nebude výhodnejšia!
Z Ravdy je cestný prístup do ďalších známych letovísk a miest, ako sú Burgas, Nesebar a Slnečné pobrežie.
Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý sa vyrovná aquaparku v Primošku, obľúbenom mestečku na polostrove. Jediným rozdielom je azda len cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.
Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
67 m2
Úžitková plocha
58 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
670 m
Kaviareň
340 m
Reštaurácia
240 m
Bar
450 m
Škola/škôlka
910 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00