Priestranný apartmán s 3 spálňami, s výhľadom na more, 30 m od pláže, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7357
109,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/5
More 30 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame apartmán s nádherným výhľadom na more. Byt má rozlohu 3+kk, 100 m2, nachádza sa na prízemí z piatich poschodí v súkromnom komplexe v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne s WC, veľkého balkóna s výhľadom na more. Elitný rezidenčný komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v prvej línii k moru a má výbornú polohu. Krásna piesočnatá pláž je priamo pred komplexom, vzdialenosť je 30 metrov. Jachtový prístav Dinevi Marina je vzdialený tri minúty chôdze. Ponuka je ideálna na prenájom a celoročné bývanie. Majiteľom a jeho hosťom je komplex k dispozícii

Bazén

Relaxačné zóny

Reštaurácia s výhľadom na more

Bar s výhľadom na more/bazén

Obchod s potravinami

24-hodinová bezpečnostná služba

Krásny, zelený areál

Parkovisko

Poplatok za údržbu je 9,6 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
88 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00