Priestranný apartmán s 3 spálňami a výhľadom na more, prvá línia, Top lokalita, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4857
215,000 €
Plocha 82 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 24 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame zariadený byt 3 + kk, veľkosť 82m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí, v komplexe Bademite Sveti Vlas, Bulharsko. Objekt je orientovaný na juh a má dokonalý výhľad na more. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, dva balkóny. V cene je zahrnutý luxusný nábytok a vybavenie - kuchyňa má žulovú pracovnú dosku, špičkové spotrebiče, v byte sú tri klimatizácie. Obe spálne majú spoločný balkón s výhľadom na bazén. Z obývacej izby je prístup na ďalší balkón s malebným výhľadom na more.

Komplex Bademite, v ktorom sa apartmán nachádza, je vzdialený len 24 metrov od pláže a prístavu Marina Dinevi. Súčasťou komplexu je bazén s oddychovou zónou a parkovisko.

Poplatok za údržbu je 600 € ročne

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
82 m2
Úžitková plocha
72 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
730 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
70 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
440 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00