Priestranný apartmán s 1 spálňou, 70 m od pláže, nízke poplatky za údržbu, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5631
50,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 5/7
More 70 m
Poplatok za služby 400 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný apartmán s 1 spálňou o rozlohe 50 m2, ktorý sa nachádza na piatom poschodí zo siedmich poschodí v súkromnom komplexe Planeta na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom a oddychovou zónou, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na bazén. Luxusný prvotriedny komplex Planeta sa nachádza len 70 metrov od pláže v centre Slnečného pobrežia a ponúka bazény s toboganmi.

Bazén má 2 oddelené časti pre deti a hlavnú časť s hĺbkou 180 cm. Bazénová časť je ideálna na opaľovanie počas dňa. V noci je bazén príjemne osvetlený. V reštaurácii s kapacitou 850 miest sa podávajú chutné jedlá. Pri bazéne sa nachádza snack bar pre 100 osôb, kde sa podávajú neskoré raňajky, ľahké obedy a popoludňajšie občerstvenie. Lobby bar je príjemným miestom na večerné posedenia a ponúka rôzne alkoholické, nealkoholické a teplé nápoje.

Súčasťou hotela Planeta sú aj kúpele a posilňovňa.

Hneď vedľa bazéna sa nachádza animačná sála, kde sa môžu zabaviť všetci hostia a kde si môžete vychutnať aqua aerobik, karaoke alebo lekcie tanca.

Poplatok za údržbu je 400 € ročne.

Veľmi výhodná ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
7
Dispozícia
1+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
44 m2
Balkón
Áno
Obchod
60 m
Lekár
840 m
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
110 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
790 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00