Priestranný 3+kk, 300 metrov od pláže, 2 balkóny, Kavarna

Kavarna, Bulharsko – ID 3969
68,000 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám veľmi priestranný apartmán 3 +kk na prízemí zo štyroch poschodí s rozlohou 95 m2 v Kavarne, 300 m od pláže.Dispozícia apartmánu: veľká chodba s technickou miestnosťou, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, 2 priestranné balkóny - jeden je prístupný zo spálne a druhý z kuchyne. Byt sa predáva kompletne vybavený nábytkom na mieru a luxusnými doplnkami. Budova je vo veľmi dobrom technickom stave. Byt je vhodný na celoročné užívanie, je to veľmi tichá lokalita. Parkovanie je možné v uzavretom a oplotenom areáli.
Neplatí sa žiadny poplatok za údržbu.
Veľmi zaujímavá ponuka, odporúčame!
Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.
Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
83.6 m2
Balkón
Áno
Obchod
290 m
Lekár
730 m
Kaviareň
520 m
Reštaurácia
520 m
Bar
580 m
Škola/škôlka
390 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00