Priestranný 2+kk v štádiu hrubej stavby, Šabľa

Shabla, Bulharsko – ID 5769
29,000 €
Plocha 757 m2
Dispozícia 2+kk
More 7 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame Vám nehnuteľnosť, rodinný dom na kompletnú rekonštrukciu v obci Šabľa. Dispozícia domu je 2 + kk a má 84 m2 - obývacia izba s kuchyňou, jedna spálňa, príprava na kúpeľňu s WC. Záhrada má 757 m2. Elektrina, voda sú zavedené do domu. Dom sa nachádza v pokojnej oblasti, takmer na konci mesta. Vzdialenosť od pláže je 7 km. Veľmi zaujímavá cena! Odporúčame!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa v posledných rokoch veľa vecí odklonilo od normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Šabla sa nachádza v blízkosti mesta Kavarna, 83 km od Varny a 24 km od bulharsko-rumunskej hranice. Šabla má približne 4200 obyvateľov.

V meste je všetka občianska vybavenosť - škola, škôlka, obchody, reštaurácie.

Mesto má jedny z najkrajších divokých piesočnatých pláží, ktoré sa tiahnu od mesta Shable až po rumunské hranice. Je známe aj vďaka prvému objavenému ropnému poľu v Bulharsku.

Mys Šabla je najvýchodnejší geografický bod Bulharska. Nachádza sa tu aj najstarší maják na Balkáne.

Pre milovníkov podmorskej turistiky je zaujímavé, že v mori okolo Šably sa nachádza mnoho potopených vojenských plavidiel vrátane ponoriek z druhej svetovej vojny.

V regióne Šabla sa nachádzajú aj dve chránené oblasti:

Jazero Šabla, ktoré sa nachádza hneď pri pobreží, je nádherným miestom pre turistov a milovníkov rybolovu.

Šabla Tuzla sa nachádza neďaleko jazera. Je to lagúnové jazero, ktorého dno je bohaté na sírovodíkové bahno používané na bahennú terapiu.

V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V meste Shable a jeho okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov.

Počet podlaží
1
Dispozícia
2+kk
Plocha
757 m2
Pozemok
757 m2
Úžitková plocha
84 m2
Zastavaná plocha
84 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
350 m
Lekár
1 km
Kaviareň
570 m
Reštaurácia
320 m
Bar
630 m
Škola/škôlka
720 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00