Priestranný 2+kk, s výhľadom na more, Zlaté piesky

Zlaté piesky, Bulharsko – ID 4576
86,000 €
Plocha 76 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 6/8
More 250 m
Poplatok za služby 822 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vynikajúci apartmán s 2 spálňami v dobre udržiavanom uzavretom komplexe v pokojnej časti letoviska Zlaté piesky, ktorý sa nachádza len 250 metrov od pláže a je obklopený množstvom zelene. Pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC, pohodlnej terasy s východom z oboch izieb. Z terasy je krásny výhľad na more a zeleň. Apartmán sa nachádza na šiestom poschodí z ôsmich. Zastavaná plocha je 69 m2. Byt je kompletne zariadený a vybavený, okamžite k dispozícii na nasťahovanie.
Komplex poskytuje tieto služby a má toto vybavenie:
- bazén pre dospelých a deti s útulnou oddychovou zónou so slnečníkmi a ležadlami;
- bar;
- SPA centrum a posilňovňa;
- výťahy;
- parkovanie.
Ročný poplatok za údržbu spoločných priestorov je 822 EUR.
Skvelé miesto na rodinnú dovolenku aj celoročné bývanie v tichej a ekologicky čistej lokalite, pár minút jazdy od Varny. Odporúčame!
Rezort Zlaté piesky sa nachádza v malebnej a ekologicky čistej zátoke v severnej časti pobrežia Čierneho mora, ktorá hraničí s prírodným parkom Zlaté piesky v nadmorskej výške 277 metrov. Má rozlohu viac ako 1 300 hektárov a v roku 1943 bola vyhlásená za chránenú oblasť. Zlaté piesky získali Modrú vlajku - prestížne medzinárodné environmentálne ocenenie. Turisti môžu v rámci ketoville cestovať viacerými typmi vozidiel - autom, bicyklom, rikšou, malým vláčikom, kočom a ďalšími. Zlaté piesky ponúkajú všetko pre každého, majú jedny z najčistejších pláží a sú obľúbeným miestom na prechádzky, zábavu a oddych. Apartmány na Zlatých pieskoch sú ideálne na investíciu, letné bývanie alebo celoročné bývanie.

Podlažie
6
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
76 m2
Úžitková plocha
69 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00