Priestranný 2+kk, priestranná terasa, kaviareň

Kavarna, Bulharsko – ID 3986
82,000 €
Plocha 98 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/4
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám veľmi priestranný byt 2 + kk na prvom poschodí zo štyroch poschodí. Apartmán má rozlohu 98,59 m2 a nachádza sa 5 km od mesta Kavarna. Dispozícia: priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, priestranná terasa s výhľadom na bazén. Byt sa predáva kompletne zariadený. Budova je vo veľmi dobrom technickom stave. Poplatok za údržbu je 920 €/m2 ročne. Veľmi zaujímavá ponuka, byt vhodný na prenájom a celoročné užívanie. Objekt sa nachádza 12 minút chôdze (alebo 600 m) od pláže. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nazýva Kaliakria Resort a je luxusne navrhnutý španielskymi a bulharskými architektmi, víta vás v zálive Riviéry a ponúka nádherný výhľad na more. Dizajn rezortu Kaliakria spája typický štýl stredomorského pobrežia s bulharskou architektúrou. Reštaurácia Turquiose vás bude rozmaznávať čerstvou a sezónnou kuchyňou. V lete pre vás plážový bar Totally Romantic pripravuje grilované jedlá. V reštaurácii, bistre a bare pri bazéne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Bar pri bazéne Totally Romantic je otvorený počas dňa až do podvečera a ponúka nápoje a koktaily. Tešiť sa môžete na pestrý večerný program s vynikajúcimi DJ-mi, hudobníkmi a spevákmi. Medzi ďalšie možnosti zábavy patrí detský klub, škola plachtenia, jazda na koni, lekcie tenisu a golfu, požičovňa bicyklov a cyklistické výlety. Medzinárodne známe letovisko Albena je vzdialené len 15 minút jazdy autom a letisko Varna 60 km. Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
98 m2
Úžitková plocha
86.76 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
5 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
60 m
Bar
770 m
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00