Priestranný 2-izbový apartmán v komplexe Orhid, nízke poplatky za údržbu, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5880
59,000 €
Plocha 79 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 600 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám plne vybavený apartmán s jednou spálňou v komplexe Ohrid na Slnečnom pobreží. Celková rozloha bytu je 79 m2 a nachádza sa na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí. Komplex má výťah. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na bazén. Cena zahŕňa nábytok a vybavenie podľa aktuálnych fotografií.

Ohrid je dobre udržiavaný rezidenčný komplex, ktorý sa nachádza v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, hneď vedľa mestského parku a len 600 metrov od pláže. Všetka potrebná sociálna a rekreačná infraštruktúra je v pešej vzdialenosti: obchody, supermarkety, reštaurácie, kaviarne, bary, lekárne, zdravotné stredisko, kluby, diskotéky, autobusové zastávky atď. Infraštruktúra komplexu: upravený pozemok, bazén s detskou časťou, relaxačná zóna, výťah, parkovisko, video dohľad. Údržbový poplatok je 7 €/m2 ročne.

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností pre našich klientov na celom bulharskom pobreží.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
79 m2
Úžitková plocha
69 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
200 m
Lekár
1 km
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
40 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
910 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00