Priestranný 1 + kk v bytovom dome bez poplatku za údržbu, centrum mesta, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 9558
Plocha 53 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/4
More 550 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame byt o rozlohe 1 + kk, o celkovej ploche 53,37m2, situovaný na druhom podlaží v bytovom dome v Ravde, Bulharsko. Dispozícia je obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a a dva balkóny. Obytný dom sa nachádza v centre mesta pri mestskom úrade. Všetka občianska vybavenosť je v pešej vzdialenosti. V okolí je veľa reštaurácii rôzneho typu, kaviarní, obchodu a pešia centrálna promenáda. Vzdialenosť od pláže je 550 metrov. Parkovanie vyhradené pre vlastníkov pri dome.

Dom bez poplatku za údržbu!

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Ravda je synonymom pre pokojnú dovolenku strávenú v súkromí, plného relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si nájde priestor na leňošenie úplne každý. Pre najmenších je v Ravde akvapark, ktorý sa vyrovná aquaparku v Primosku, čo je obľúbené domácke mestečko na polostrove. Snáď jediný rozdiel je cena, ktorá je tu o poznanie prijateľnejšia ako v ostatných častiach Bulharska. Výhodnejšie sa tu dá nakúpiť naozaj čokoľvek, či už sú to suveníry z dovolenky, alebo ovocie na tunajšom trhu. Výborná je aj dostupnosť pomocou prímestskej dopravy do okolitých letovísk ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas, či historická Nesebar, ktorá je s mestečkom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
1+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
46.97 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
940 m
Lekár
150 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
40 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
120 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00