Priestranné štúdio, 400 m od mora, uzavretý komplex, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4611
41,500 €
Plocha 42 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 4/6
More 400 m
Poplatok za služby 336 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny apartmán s 1 spálňou o rozlohe 42 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Aphrodita 1 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, balkón. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Perfektný stav!

Skvelá lokalita, park a supermarket v blízkosti!

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je perfektne udržiavaný, v celoročnej prevádzke a nachádza sa v najlepšej časti letoviska. Len 400 metrov od pláže a v pešej vzdialenosti od všetkej občianskej vybavenosti a zábavy. Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

bazén,

relaxačná zóna,

výťah,

Recepcia,

parkovisko,

celoročná ochrana,

správa nehnuteľností,

Údržba je 336 € ročne.

Odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili hodnotu. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00