Priestranná novostavba 3+kk, v top lokalite, centrum mesta, Varna

Varna, Bulharsko – ID 5282
392,000 €
Plocha 139 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 2 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj 3 + kk so zastavanou plochou 116,63 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí z celkových šiestich v budove s výťahom. Nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby (8,91 m²), priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom (51,36 m²), dvoch veľkých spální (14,12 m² a 13,94 m²) so spoločnou terasou (4,65 m²), kúpeľne s WC (4,86 m²) a samostatného WC (2,7 m²). Expozícia je južná (jedna spálňa) - východná (druhá spálňa) - severovýchodná (obývačka). Byt sa predáva nezariadený, s nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme! V byte je nainštalované plynové podlahové kúrenie. Trojizbový byt sa nachádza v centre Varny, v šesťposchodovej tehlovej budove s výťahom a ikonickou fasádou. V súčasnosti je stavba v stave aktu 14. Kolaudácia ( akt 16) sa predpokladá do 31.05.2023. K dispozícii je možnosť dokúpenia vnútorného alebo vonkajšieho parkovacieho miesta. Je tu aj možnosť parkovania v modrej zóne. V blízkosti sa nachádza Pl. Musala, Dom architekta, hlavná pešia a nákupná zóna. Mestská pláž je vzdialená 2 km od budovy.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Varna je tretie najväčšie mesto v Bulharsku a jedno z kultúrnych centier krajiny. Ak chcete zažiť dovolenku na pláži a nezanedbať pritom kultúrny aspekt, Varnu vám odporúčame. Tisícročia staré mesto má bohatú históriu. Jemné piesočnaté pláže sú obľúbeným cieľom letných dovolenkárov a veľké množstvo festivalov a kultúrnych podujatí každoročne priláka do mesta na bulharskom pobreží Čierneho mora množstvo turistov.

Čo by mal každý navštíviť vo Varne:

Mestský park , miesto, ktoré je vhodné na oddych a prechádzky.

2. Zelené pľúca Varny

Mestský park "Primorski park" je miestnym rekreačným centrom v centre mesta. Varňania milujú svoj mestský park, ktorý sa nachádza na vyvýšenej terase, odkiaľ je vidieť celé pobrežie. Môžete si tu oddýchnuť na lavičkách a veľkých zelených plochách. Bohato vysadený park je aj vizuálne veľmi príťažlivý. Najobľúbenejšími pamiatkami sú hodinová veža a vodný prvok, ktorý je v noci farebne osvetlený.

3. Rímske kúpele

Rímske kúpele pochádzajú z 2. storočia a sú súčasťou historického centra Varny. Pozostatky budov svedčia o rozkvetu kultúrneho a spoločenského života bývalého mesta Odessos.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
139 m2
Úžitková plocha
116.63 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
80 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
40 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00