Pracovná pekáreň na pláži, top ponuka, Sozopol

Sozopol, Bulharsko – ID 10781
85,500 €
Plocha 80 m2
More 10 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Skvelá ponuka na kúpu fungujúceho podniku - plne vybavená, fungujúca, moderná pekáreň

na hlavnej promenáde pri pláži v kempe Gradina, Sozopol, Bulharsko. Zastavaná plocha 80 m2, z toho obchodná časť 20 m2. K dispozícii je aj dielňa na výrobu občerstvenia, podlahová pec so 4 plechmi na pečenie, 2 palacinkové dosky, miešačka na cesto, zásuvka na 18 plechov, rýchlovarná kanvica, chladnička na 26 plechov (plus), mraznička na 13 plechov, sklad múky, hygienická miestnosť, kúpeľňa s WC, miestnosť

Veranda s rozlohou 20 m2. Mimoriadne komunikatívne miesto, vysoký tok ľudí počas letnej sezóny.

Objekt má všetky stavebné povolenia a schválenia.

Kúpa tohto podniku má mnoho výhod pri dlhodobej investícii:

1. Turistická destinácia. Pekáreň v blízkosti pláže láka turistov, ktorí hľadajú jedlo a zábavu na dosah ruky

od mora a turistických atrakcií.

2. Blízkosť pláže.

3. Centrálna poloha.

4. Kombinácia blízkosti mora umožňuje pestrú ponuku. To je predpokladom pre široké spektrum návštevníkov.

5. Rastúci cestovný ruch: región zaznamenáva nárast cestovného ruchu, nový majiteľ tohto podniku bude profitovať z rastúceho počtu návštevníkov, ktorí vyhľadávajú gastronomické zážitky.

6. Potenciál dlhodobého rastu: Ak bude investícia dobre riadená a bude poskytovať kvalitné služby, pekáreň sa stane úspešným podnikom s potenciálom dlhodobého rastu a zisku.

Špičková ponuka, odporúčame!

Pre viac informácií volajte makléra.

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

SOZOPOL - malebné historické a rybárske mestečko, ktoré sa nachádza 35 km južne od Burgasu. Leží na skalnatom polostrove sopečného pôvodu. Dodnes sa tu nachádzajú významné pamiatky pripomínajúce helénske obdobie. Okrem toho tu stále žije významná grécka komunita. Stará časť mesta bola vyhlásená za architektonickú a historickú rezerváciu, ktorú chráni UNESCO.

Kľukaté úzke uličky starého mesta vyžarujú jedinečnú atmosféru a osobitosť. Budovy pozostávajú z množstva pôvodných domov z 18. a 19. storočia s drevenými soklami a drevenými vystupujúcimi podlahami tesne na seba. Drevom obložené domy v úzkych uličkách, figovníky v záhradách za kamennými múrmi, domáce vinice a malebné zákutia, tiché taverny na útese nad vlnami, rybári vyplávajúci za úsvitu na more, umelci vystavujúci svoje diela v galériách na ulici, staré ženy vytvárajúce priamo pred vašimi očami krásne pletené alebo háčkované obrusy. To všetko nájdete v Sozopole.

Romantiku môže rýchlo vystriedať nočná bujará zábava v mnohých baroch, reštauráciách a diskotékach.

Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
70.4 m2
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
20 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00