Plne zariadený dom, pozemok 2000m2, 30 min od Varny a pláže, najvyššia cena, General Kiselovo

General Kiselovo, Bulharsko – ID 3542
82,000 €
Plocha 110 m2
Dispozícia 4+kk
More 55 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame kompletne zariadený dom vzdialený 50 km od Varny a pláže. Dom je jednopodlažný a pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, troch spální, pracovne, kúpeľne s WC a komory. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa aktuálnych fotografií. V obývacej izbe a jedálni je krb a kachle na drevo. Rozloha domu je 110 m2, rozloha dvora je 2000 m2. Prístupová cesta je asfaltová. Na dvore sú tri parkovacie miesta, gril a tri hospodárske miestnosti. Časť dvora je vydláždená, v záhrade sú vysadené prevažne ovocné stromy - jablone, hrušky, čerešne. Vzdialenosť do Varny a k moru je 30 minút autom! Obec má rozvinutú infraštruktúru - obchody, mliekáreň, železničná stanica. V areáli je zachovaná nedotknutá príroda.

My z MOJEJ NEHNUTEĽNOSTI NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Obec Kiselovo je dedina v severovýchodnom Bulharsku, časť obce Valči Dol, okres Varna. Obec sa nachádza medzi zelenými kopcami a preteká ňou rieka. Podnebie je mierno-kontinentálne so štyrmi výraznými ročnými obdobiami - horúcim letom, slnečnou jeseňou, studenou a zasneženou zimou a farebnou jarou. Počet obyvateľov je približne 500. Nadmorská výška - 250 m.

V obci General Kiselovo sa nachádzajú obchody s potravinami, kultúrny dom, obecný úrad, detské ihrisko, materská škola, penzióny, futbalové ihrisko, krásny park, železničná stanica. Obec je zásobovaná vodou a elektrickou energiou. Jej obyvatelia môžu využívať všetky moderné komunikácie - internet, káblovú televíziu, telefón, pokrytie všetkých mobilných operátorov. Pravidelná železničná doprava spája obec s mestom Varna. Cesty sú vo veľmi dobrom stave.

Na jej území sa nachádza licencovaná mliekáreň, kde sa vyrábajú vysokokvalitné mliečne výrobky. V okolí obce sa nachádzajú aj skleníky, v ktorých sa pestujú kvety a zelenina. Miestni obyvatelia sú zamestnaní najmä v poľnohospodárstve - rozvíja sa zeleninárstvo, vinohradníctvo a ovocinárstvo, ako aj chov zvierat. Okolie obce General Kiselovo ponúka skvelé možnosti na prechádzky a pikniky. V blízkosti sa nachádza kláštor, ako aj množstvo zarybnených priehrad v okruhu 5 až 10 km. Vedľa obce sa nachádzajú listnaté lesy, v ktorých môžu milovníci poľovníctva loviť líšky, diviaky, jelene a iné. Priehrada General Kiselovo s celkovou rozlohou 985 000 m2 je lákadlom pre všetkých, ktorí chcú relaxovať v pokoji, tichu a krásnej prírode. Priehrada ponúka možnosti bohatých úlovkov - tolstolobika, kapra, amura a kraba. Na brehu je postavená chata s krčmou, kde sa dajú organizovať dovolenky, narodeniny a iné podujatia. Miesto je známe každoročnými rybárskymi pretekmi, ktoré sa tu konajú. Na priehrade sa konajú ukážky rádiom riadených modelov lodí, vrtuľníkov a hydroplánov.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
110 m2
Pozemok
2000 m2
Úžitková plocha
110 m2
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
110 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
14 km
Lekár
5 km
Kaviareň
8 km
Reštaurácia
5 km
Bar
8 km
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00