Plne zariadený dom, najvyššia cena, v obci Preselenci, v blízkosti mesta Kavarna

Preselenci, Bulharsko – ID 10559
67,500 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
More 30 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám zariadený a útulný dom, ktorý sa nachádza v idylickej dedinke Preselenci, len 30 km od malebnej Kavarny. Táto nehnuteľnosť s rozlohou 120 m2 ponúka pohodlné bývanie a skvelé možnosti na relaxáciu. Dom je vo výbornom stave a pozostáva z dvoch priestranných spální, dvoch kúpeľní, útulnej jedálne a plne vybavenej kuchyne. Všetky miestnosti sú zariadené nábytkom a ponúkajú príjemné prostredie pre každodenný život.

K domu patrí aj veľký pozemok s rozlohou 1200 m2, ktorý poskytuje dostatok priestoru na rôzne aktivity a projekty. Prístup k nehnuteľnosti je jednoduchý autom a budúci majitelia si môžu užívať pohodlie a flexibilitu, ktorú ponúka. Na pozemku nájdete aj pekný altánok s grilom, ideálny na rodinné stretnutia alebo spoločenské posedenia s priateľmi. Táto nehnuteľnosť je nielen domovom, ale aj miestom na oddych a vychutnávanie pokojného života na vidieku. Staňte sa súčasťou tejto príjemnej komunity v Prešenci a začnite svoju novú kapitolu v tomto úžasnom dome plnom možností a pohodlia. Nechajte sa obklopiť krásou prírody a užite si každý okamih strávený v tomto dome.

My v spoločnosti MY REAL ESTATE NA MORE vám ponúkame jedinečnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
120 m2
Pozemok
1200 m2
Úžitková plocha
120 m2
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
9 km
Lekár
9 km
Kaviareň
9 km
Reštaurácia
8 km
Bar
9 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00