Plne zariadený apartmán v centre mesta Bar

Bar, Čierna Hora – ID 9521
125,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/4
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj byt 2 + kk kompletne zariadený, s rozlohou 50 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí budovy, ktorá má 3 poschodia. Apartmán má presklenú terasu.

Apartmán v centre mesta je orientovaný na juh. Predáva sa kompletne zariadený.

Ponúkaná cena je vrátane všetkých transakčných poplatkov

Bar je prímorské mesto s 37 000 obyvateľmi, ktoré je najväčším mestom na juhu. To, že mesto bolo založené koncom 19. storočia, je okamžite zrejmé z nezvyčajne riešenej architektúry. Z miestneho prístavu premávajú celoročne trajekty do Talianska (Bari), Grécka a Slovinska. Počas sezóny sú v prevádzke aj ďalšie služby podľa aktuálnych požiadaviek turistov.

Tu končí železničná trať Belehrad - Podgorica - Bar.

Centrum mesta nie je také výrazné, nájdeme tu samé betónové budovy. Najkrajšia a najzelenšia časť je Topolica, ktorá sa nachádza len 500 m od prístavu. Určite by sme mali navštíviť palác kráľa Nikolu I., ktorý bol postavený koncom 19. storočia a dnes slúži ako historické a archeologické múzeum. Nachádza sa v záhrade, kde môžeme obdivovať niekoľko desiatok exotických stromov.

Kúpanie v tejto oblasti je jedno z najlepších v bare. Z pláže dlhej približne 800 metrov sa dá prejsť k jachtovému prístavu. To však nie je jediná možnosť, ako relaxovať na pláži. Ďalšou je napríklad dlhá, 2 km dlhá kamienková pláž Šušanj, obklopená lesom.

Ak sa vyberiete na loďke alebo člne na juh od Baru, nájdete tu množstvo malých pláží, ktoré sú odľahlé a priamo lákajú k preskúmaniu.

Na samom juhu riviéry sa nachádza známa pláž Tropicana, ktorá sa môže pochváliť prestížnym ocenením Modrá vlajka nielen za čistotu mora a životného prostredia, ale aj za vynikajúcu kvalitu služieb a ich bezpečnosť.

Najvyhľadávanejšou a podľa miestnych obyvateľov najkrajšou plážou Barskej riviéry je takzvaná Červená pláž. Je pomenovaný podľa romantickej farby, ktorú tu nájdete. Piesok je červený, kamienky na pláži a dokonca aj v mori sa sem-tam mihnú červené kamienky.

V bare je všetkého dostatok. Romantici sa môžu prechádzať po nekonečných olivových hájoch, ktorých olivy patria medzi najlepšie na Jadrane.

Nudiť sa nebudú ani športovo založení jedinci. Môžu si vybrať loptové, atletické, vodné alebo podvodné športy, napríklad v letovisku Madjarica, na plážach alebo v potápačských centrách. V meste Bar sú dve z nich. V auguste sa môžete prihlásiť na slávny plavecký maratón, ktorý je dlhý päť kilometrov.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
48 m2
Terasa
Áno
Obchod
690 m
Lekár
730 m
Kaviareň
60 m
Reštaurácia
270 m
Bar
40 m
Škola/škôlka
170 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00