Plne vybavený apartmán s 2 spálňami v elitnom komplexe Mesembria Palaces na Slnečnom pobreží

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7162
Plocha 42 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 500 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame apartmán v elitnom komplexe "Mesembria Palace" na Slnečnom pobreží. Apartmán má celkovú rozlohu 42 m2 a nachádza sa na treťom poschodí zo šiestich poschodí.

Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa. Apartmán sa predáva zariadený a vybavený.

Komplex Messembria Palace sa nachádza v tesnej blízkosti najčistejšej a najväčšej pláže letoviska - "Cacao Beach" a nesebarskej promenády. Messembria Palace je jedinečný svojou krásou a polohou, uzavretý komplex so všetkými druhmi doplnkov a zábavy, ktoré sú vlastné hotelom najvyššej triedy a svetovým štandardom. Má vonkajší a vnútorný bazén, relaxačnú zónu, fitnescentrum, kaviareň, futbalové a volejbalové ihrisko, minigolfové ihrisko, 24-hodinovú bezpečnostnú službu. Poplatok za údržbu je 13 eur/m2. Vzdialenosť od pláže je len 500 metrov, všetka občianska vybavenosť je v pešej dostupnosti.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
200 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00