perfektný zrub 3+kk na veľkom pozemku, Totana

Totana, Španielsko – ID 10627
175,000 €
Plocha 5020 m2
Dispozícia 3+kk
More 42 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame do vašej pozornosti krásny zrub s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami s vlastným bazénom 16x4m2 vo vidieckom prostredí. Táto nehnuteľnosť má určite šarm pre svoj štýl a polohu na pozemku s rozlohou 5020m2, otvoreným pôdorysom obývačky s jedálňou a kuchyne a je čiastočne zariadená.

Pri vstupe na pozemok máme k dispozícii štrkovú príjazdovú cestu a niekoľko schodov na drevenú terasu, z ktorej je výhľad na súkromný bazén a záhradu, pričom netreba zabúdať na nádherný výhľad na hory.

Po vstupe do vily je obývacia izba otvoreného typu s kachľami na drevo a vysokými stropmi, ktoré vytvárajú pocit priestoru, vďaka ktorému sa na vidieku budete cítiť ako doma.

Kuchyňa má dobrú škálu spodných a nástenných skriniek a obsahuje bielu techniku. Vedľa vchodových dverí sa nachádza úložný priestor, ktorý by mohol slúžiť aj ako veľká špajza.

Odtiaľto vedú dvere do hlavnej spálne, ktorá má stropný ventilátor a šatňu. Druhá spálňa je tiež dostatočne veľká a v súčasnosti sa využíva ako úložný priestor. V kúpeľni je vaňa s pevným sprchovacím kútom, umývadlo, toaleta a malé okno.

Záhrada má veľa možností a dostatok úložného priestoru. V zadnej časti nehnuteľnosti sa nachádza malá terasa, kde je umiestnená práčka. Záhrada ponúka neuveriteľný výhľad na hory a dostatok priestoru na letné večery s priateľmi a rodinou pri stolovaní pod holým nebom pod altánkom. Záhrada ponúka výber olivovníkov, ovocných stromov a rôznych rastlín a kríkov a má veľký potenciál na vytvorenie krásnej záhrady.

Totana je ľahko dostupná obec na juhozápade regiónu Murcia, 45 km od hlavného mesta Murcia.

Totana má významnú hrnčiarsku tradíciu s Alfareros alebo hrnčiarmi v okolí mesta a má silnú poľnohospodársku základňu, konsolidovaný chov hospodárskych zvierat, rozsiahle vinice produkujúce stolové hrozno a dobrý podiel pestovania šalátov a zeleniny.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
5020 m2
Pozemok
5019 m2
Úžitková plocha
5001 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
500 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
860 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00