Pekný pozemok s projektom aj výhľadom na more, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7405
85,800 €
Plocha 1065 m2
Obdobie Celoročne

Ponúkame na kúpu pekný stavebný pozemok s projektom vo Sveti Vlas, Bulharsko. Plocha pozemku činí 1065 m2 a je z neho krásny výhľad na more. Výborná investičná príležitosť, odporúčame!

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobražia. Vzdialenosť od tohto letoviska je skutočne nepatrná. Nebude trvať dlho a obe mestá sa vďaka výstavbe v hojne navštevovanom a obľúbenom Slnečnom pobreží prepoja. Lokalita známa pod názvom Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska turistického ruchu určite ešte čaká na dobu svojej najväčšej slávy. Stredisko Sveti Vlas nájdeme zhruba 13 kilometrov od mesta Nessebar, ktorý je známy ako medzi turistami, tak aj medzi milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejším letoviskom bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako pri Slnečnom pobreží.

V mestečku nájdeme niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstupy do mora pozvoľné.

Pláž v Sveti Vlasu smeruje na juh. Piesok je jemný, zlatý, avšak v areáloch sa vyskytujú aj romantické kamenné pláže. Unikátna kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a krásnu prírodu. Letné dni sa vyznačujú pokojným ráno a pomerne chladným, neuveriteľne príjemným popoludním. Jedinečná dlhá, teplá a tichá jeseň. Posledných niekoľko rokov sú zaznamenané v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu nie trvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné užívanie, podnebie preukázané veľmi dobre prispievajúce ľudskému zdraviu.

Vďaka tomu, že sa mestečko nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené pohorie a urobiť si tak príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi priaznivé. Príjemné počasie v kombinácii s vlhším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak prepchaté ako práve Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu.

Výhľad na more
Áno
Plocha
1065 m2
Obchod
730 m
Lekár
920 m
Kaviareň
750 m
Reštaurácia
650 m
Bar
640 m
Škola/škôlka
830 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00