Pekný byt v blízkosti mora, v Bečiči

Bečići, Čierna Hora – ID 7779
Plocha 47 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 450 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame na predaj apartmán s jednou spálňou, ktorý sa nachádza v Bečiči v pokojnej lokalite v blízkosti mora. Byt má rozlohu 47 m2 a nachádza sa na 3. poschodí.

Dispozícia: obývacia izba s jedálňou spojená s otvorenou kuchyňou, spálňa, kúpeľňa, balkón. Byt je zariadený a vybavený a predáva sa so všetkým nábytkom.

Pred budovou a okolo budovy sa nachádza parkovisko

V pešej vzdialenosti sú obchody, kaviarne, reštaurácie, pošta, autobusová stanica a všetky dôležité inštitúcie.

Apartmán je vzdialený len 450 m od mora.

Pod ochranou pohoria Lovčen v krásnej zátoke plnej piesku vybudovali Čiernohorci malú osadu Bečići. Bečići sa nachádza v Budvanskom zálive, východne od Budvy, kadiaľ vedie štyri kilometre dlhá pobrežná promenáda. Letovisko Bečići je v podstate rozšírením Budvy. Pýchou letoviska je jeho krásna 1 800 m dlhá pláž, ktorú už v roku 1936 odborníci vyhlásili za najkrajšiu pláž v Stredomorí. Jej príjemný hrubý piesok získal v tom istom roku najvyššie ocenenie na medzinárodnej výstave v Paríži.

Bečići je malebné mestečko nad piesočnatým zálivom lemovaným borovicovými lesmi. Pôvodne rybárska dedina sa dnes pýši najkrajšou plážou v Európe. Pláž Bečići dosahuje vysoké skóre vo všetkých ukazovateľoch. Ponúka nielen príjemný oddych na pláži, ale aj športové vyžitie - športové zariadenia na pláži či rôzne vodné športy.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
47 m2
Úžitková plocha
45 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00