Pekný 2+kk, vhodný na celoročné užívanie, komplex Royal Dreams, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie, Bulharsko – ID 5292
66,000 €
Plocha 63 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 300 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám priestranný apartmán 2+kk v súkromnom komplexe Royal Dreams na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Celková rozloha je 63 m2, apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia je predsieň, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na bazén. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v blízkosti pláže Cacao, len 300 metrov od pláže. Komplex je otvorený po celý rok a ponúka:
- bazén s oddychovou zónou
- detské ihrisko
- reštauráciu
- recepciu
- parkovisko
V blízkosti komplexu sa nachádza veľký supermarket, všetka občianska vybavenosť, autobusová zastávka. Apartmán je vhodný na celoročné užívanie, správcovská spoločnosť zabezpečuje prenájom.
Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
63 m2
Úžitková plocha
55 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
190 m
Kaviareň
230 m
Reštaurácia
240 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00