Pekný 2+kk, v komplexe Sea Diamond, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10462
58,900 €
Plocha 45 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 400 m
Poplatok za služby 11 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Radi by sme vám predstavili komfortný apartmán s 2 spálňami, ktorý je súčasťou elegantného komplexu Sea Diamond na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Tento príjemný apartmán s rozlohou 45 m2 sa nachádza na treťom poschodí šesťposchodovej budovy.

Vstupná chodba nás vedie do útulnej obývacej izby spojenej s moderným kuchynským kútom. Spálňa ponúka dostatok súkromia a pohodlia na relaxáciu. Súčasťou je aj kúpeľňa s WC a priestor na oddych a relaxáciu poskytuje pekný balkón, z ktorého môžete pozorovať okolité krásy.

V cene tohto atraktívneho bytu je zahrnutý všetok nábytok a zariadenie okrem chladničky a televízora, takže nový majiteľ si môže okamžite začať užívať pohodlné bývanie bez ďalších starostí so zariaďovaním domácnosti. Táto ponuka je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu komfortu a štýlu na krásnom Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Komplex Sea Diamond sa nachádza v západnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v tichej a pokojnej ulici. Nové mesto Nesebar je v pešej vzdialenosti. Infraštruktúra oblasti je dobre organizovaná, s potrebnými komunikáciami. V blízkosti sa nachádza rieka a veľký, prírodný park s bohatou južnou vegetáciou, supermarket, obchody, reštaurácie, kaviarne, zdravotné stredisko, lekáreň, letné atrakcie, autobusové zastávky. Na obľúbenú pláž Cacao sa dostanete za 5 minút (400 metrov). Infraštruktúra a občianska vybavenosť v komplexe:

- Priestranná vstupná hala s recepciou;

- bar pri bazéne;

- bazén;

- ležadlá a slnečníky;

- 24-hodinový obchod s potravinami;

- 24-hodinová bezpečnostná služba;

- parkovanie.

Údržba je 11 €/m2 ročne. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spoje ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
45 m2
Úžitková plocha
39.6 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
190 m
Lekár
980 m
Kaviareň
460 m
Reštaurácia
150 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00