pekne zariadený apartmán s 2 spálňami a výhľadom na more, komplex Galatea, 100 m od pláže, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 10566
89,600 €
Plocha 56 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/7
More 100 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám krásny apartmán 2 + kk, s celkovou plochou 56 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich poschodí v komplexe Galatea Beach, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a terasy s výhľadom na more. Krásny komplex Galatea sa nachádza 100 metrov od východnej pláže v letovisku Sveti Vlas a 200 metrov od pláže Venid. Malebná poloha medzi horami a morským pobrežím je ideálna pre milovníkov aktívneho oddychu. Súčasťou komplexu je bazén, oddychová zóna a záhrada a pre najmenších hostí je pred budovou detské ihrisko. Pre tých, ktorí sa chcú počas dovolenky udržiavať v kondícii, je k dispozícii aj posilňovňa. Komplex má 24-hodinovú bezpečnostnú službu a parkovisko. V bezprostrednej blízkosti komplexu sa nachádzajú obchody, bary, ako aj amfiteáter, najväčší na bulharskom pobreží, vzdialený asi 700 metrov, krásna a vždy živá promenáda "Marina Denevi" s mnohými atrakciami.

Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
56 m2
Úžitková plocha
49.28 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
120 m
Lekár
1 km
Kaviareň
680 m
Reštaurácia
100 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00