Pekne zariadený 2+kk, komplex Villa Aria, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7303
56,500 €
Plocha 53 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/6
More 500 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame pekne zariadený 2-izbový apartmán s rozlohou 53 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Villa Aria na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Apartmán sa predáva zariadený podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, priestranná obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón s krásnym výhľadom na hory. Apartmán je pekne zrekonštruovaný. K dispozícii sú všetky potrebné spotrebiče, drahý a kvalitný nábytok (od tureckej spoločnosti Belona) a 2 klimatizácie. V kúpeľni sú kvalitné kúpeľňové armatúry. Všetko je v perfektnom stave. Byt je určený na celoročné bývanie. Mnoho rodín tu žije po celý rok. Komplex je perfektne udržiavaný, s niekoľkými bazénmi pre dospelých a deti, s ochrankou. V blízkosti sa nachádza všetka infraštruktúra Bary, reštaurácie a iné atrakcie.

Do starého mesta-skanzen Nesebar-15 minút autom. Na najbližšie letisko - 25 minút autom.

Skvelá investícia na celoročné bývanie a na prenájom!

Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:

Moderný výťah

Lobby, recepcia a vrátnik

Priestor na opaľovanie a relaxáciu s ležadlami a slnečníkmi

Bazén, detský bazén a detské ihrisko

Obchod (v lete).

Celoročná nepretržitá bezpečnostná služba.

Video dohľad.

Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
53 m2
Úžitková plocha
46 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
380 m
Kaviareň
140 m
Reštaurácia
120 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
810 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00