päťizbový byt, vhodný na prenájom, v centre Ravdy

Ravda, Bulharsko – ID 7281
74,000 €
Plocha 143 m2
Dispozícia 5+kk
Podlažie 1/6
More 250 m
Poplatok za služby 130 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný päťizbový apartmán s rozlohou 143 m2, ktorý sa nachádza na prízemí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Omega v Ravde v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia. Dispozične je riešený ako chodba, spálne s umývadlami, sprchové kúty a toalety.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v centrálnej časti letoviska Ravda, len 250 metrov od pláže, v tichej ulici. Do troch minút chôdze sa nachádza supermarket, sieť obchodov a služieb, hlavná ulica mesta, autobusová zastávka, reštaurácie a všetka občianska vybavenosť.

Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

dizajn, upravená plocha, bohatá zeleň

priestranný dvor so záhradou a altánkom;

bazén;

krytý bazén

útulné rekreačné priestory;

detské ihrisko;

recepcia

správa nehnuteľností

SPA centrum

Fitness

detské ihrisko

herňa - biliard, šach, šípky

24-hodinová ochrana počas celého roka

parkovanie.

práčovňa

Na streche budovy sú nainštalované solárne panely na ohrev vody.

Poplatok za údržbu je 130 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom mestečku na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
5+kk
Plocha
143 m2
Úžitková plocha
125 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
690 m
Kaviareň
310 m
Reštaurácia
160 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
570 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00