Nový rodinný dom 4+kk, nedotknutá príroda, Kableškovo

Kableškovo, Bulharsko – ID 10495
135,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 4+kk
More 10 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj novopostavený jednopodlažný dom 4 + kk o celkovej rozlohe 120 m2 s pozemkom 505 m2, ktorý sa nachádza v mestečku Kableshkovo, 10 km od najbližšej pláže v Aheloy a 15 km od pláže na Slnečnom pobreží. Nehnuteľnosť ponúka pohodlie, pokoj a možnosť relaxovať v krásnej prírode.

Nehnuteľnosť sa predáva bez kuchyne a nábytku, s plávajúcou podlahou - laminátovou a vybavenou kúpeľňou s WC. Má 3 spálne, dve kúpeľne s WC, obývaciu izbu s prípravou na kuchynský kút. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme za bezkonkurenčnú cenu. Na dom je vydaná licencia. Ideálna voľba pre rodiny, ktoré hľadajú útulný domov, v ktorom sa spája pohodlie a prírodné krásy. Ako jednopodlažný dom ponúka jednoduchý a pohodlný prístup do všetkých miestností. Priestranný dvor je ideálny na relaxáciu a zábavu.

Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné bývanie, ako aj na prenájom.

Pravidelná autobusová doprava spája Kableshkovo s Aheloy, Slnečným pobrežím,

Nesebar, Ravda, Pomorie a Burgas. Nehnuteľnosť je vhodná na celoročné užívanie aj na prenájom.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kableshkovo je bulharské mesto, ktoré sa nachádza vo východnej časti krajiny, v blízkosti Čierneho mora. Okrem blízkosti mora môže mesto ponúknuť krásnu prírodu, ako aj niekoľko kultúrnych a historických pamiatok, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť. Administratívne je mesto Kableshkovo súčasťou obce Pomorie a okresu Burgas. Ten je vzdialený asi 20 km, Pomorie a pláž 15 km. Mesto sa nachádza v najsevernejšej časti Hornotráckej roviny a najvýchodnejšej a najextrémnejšej časti pohoria Stará Planina. Toto krásne bulharské mestečko je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí milujú pokoj, pohodu, nedotknutú prírodu v blízkosti pláže a mora.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
120 m2
Pozemok
505 m2
Úžitková plocha
120 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
120 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00