Nový apartmán 2 + kk na prízemí so záhradou a spoločným bazénom, Plychrono, Grécko

Polychrono, Grécko – ID 10242
135,000 €
Plocha 50 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 450 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Na predaj prízemný byt o celkovej ploche 51 m2. a súkromná záhrada 7,8 m2. Skladá sa z 1 spálne, obývacej izby s posedením, kuchyne a kúpeľne. Stavba bola zahájená v roku 2023 a má kúrenie, klimatizácia, výhľad na more, hliníkové rámy, dlažbu, bezpečnostné dvere, skrine, parkovanie, záhradu, spoločný bazén, zásteny, dvojité okná, balkóny 8 m2. a vzdialenosť k moru je 450 metrov dátum dokončenia je 30/03/2024

O správu nehnuteľnosti sa staráme od A do Z. Na nás sa môžete spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Kúpou náš vzťah nekončí, ale iba začína.

Polychrono je rušné pobrežné mesto, kde kedysi stálo staroveké mesto Neapolis. Medzi vykopané pozostatky patrí akropola na kopci a ranne kresťanský kostol s mramorovými stĺpmi. Malé Folklórne múzeum vystavuje textílie, nástroje a historické dokumenty. Mlyn umiestnený medzi lesmi a borovicami odhaľuje, ako sa v minulosti lisoval olivový olej. Pozdĺž pobrežia si môžete prenajať člny a vodné skútre a pozdĺž pobrežia sú bary a rybie reštaurácie.

Polichrono je 95 km ďaleko od Solúnu na východnej časti polostrova Kassandra na mieste starobylého mesta Neapolis. Dedina bola pomenovaná podľa farebného dojmu mnohých kvetov, ktoré charakterizovali krajinu (abstraktný lingvistický význam: „veľa farieb“). V tejto dedine trvalo žije asi 1050 ľudí.

Turistika je v lete hlavným zdrojom príjmov tejto obce. Veľa kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov, hotelov a apartmánov sa nachádza na dobre navštevovanej plážovej promenáde

Medzi morom a celou promenádou je 7 km dlhá a veľmi čistá piesočná pláž, ktorá je každoročne ocenená modrou vlajkou. Vzhľadom na východnú polohu oblasť zaručuje úžasné východy slnka.

Mimo sezónu sa obyvatelia zaoberajú predovšetkým poľnohospodárstvom, spracovaním olív a výrobou medu.

Stred obce zdobí kostol svätého Athanasia (postavený v roku 1912), patróna Polychrona. O niečo ďalej na námestí je starší kostol „Narodenia Krista“ z roku 1863.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
50 m2
Úžitková plocha
50.7 m2
Balkón
8 m2
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00