Nový 2+kk v blízkosti pláže, Kranevo

Kranevo, Bulharsko – ID 7653
93,500 €
Plocha 92 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/5
More 500 m
Poplatok za služby 4 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame Vašej pozornosti nový apartmán v meste Kranevo na dokončenie podľa Vašich predstáv. Apartmán sa nachádza v uzavretom komplexe s možnosťou parkovania. Nachádza sa na druhom poschodí v budove s výťahom. Dispozícia bytu je 2 + kk, rozloha 92 m2. Skladá sa z veľkej obývacej izby s kuchynským kútom s prípravou na kuchynskú linku, spálne, kúpeľne, ktorá je potrebné dokončiť. S dokončením a vybavením radi pomôžeme!

Poplatok za údržbu 7 ľava (3,70 €) /m2 ročne. Vzdialenosť od pláže je iba 500 metrov.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Kranevo sa nachádza na severnom pobreží bulharského Čierneho mora. Nachádza sa asi 30 km od letiska Varna. Žije tu asi 1000 stálych obyvateľov. V Kraneve môžete navštíviť širokú škálu reštaurácií, atrakcií, obchodíkov, barov a diskoték. V Kraneve sa nachádza nádherná, dlhá a piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Po pobreží je možné dôjsť až do Albeny, ktorá je vzdialená cca 3 km.

3 km južne od letoviska je mys Ekrene, na ktorom sa nachádza maják, viditeľný z cesty Varna-Balchik. Medzi Kranevom a letoviskom Albena sa nachádza rezervácia "Baltata" s viac ako 60 rokov starým lesom, v ktorom možno vidieť niektoré chránené druhy rastlín a živočíchov.

16 km severne od letoviska sa nachádza mesto Balčik, kde sa nachádza slávna botanická záhrada a palác kráľovnej Márie a 25 km južne - mesto Varna.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
92 m2
Úžitková plocha
79 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
150 m
Lekár
340 m
Kaviareň
480 m
Reštaurácia
160 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00