Nový 2-izbový byt za neuveriteľne dobrú cenu, bez poplatku za údržbu, 300 m od pláže, kaviareň

Kavarna, Bulharsko – ID 6750
44,000 €
Plocha 61 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 2/4
More 250 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Pozor na realitné kancelárie, ktoré vzhľadom na situáciu na českom realitnom trhu začali zo dňa na deň ponúkať nehnuteľnosti v zahraničí! Bez toho, aby sa dostatočne oboznámili so zahraničným trhom, ktorý je odlišný od českého! Spoľahnite sa na odborníkov a zbytočne neriskujte! Ponúkame vám priestranný, nový byt 2 + kk, s celkovou rozlohou 61,85 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo štyroch poschodí, v novom bytovom dome a len 300 metrov od pláže. Zastavaná plocha bytu je 46,55 m2, k bytu prislúcha pivnica v suteréne budovy o výmere 2,5 m2. Všetka občianska vybavenosť a zábava sú v pešej vzdialenosti. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC, pivnica a terasa s výhľadom do zelene. Cena je pri dokončení do štádia "Na kľúč". Vonkajšie zateplenie, interiérové a vchodové dvere, elektroinštalácia a vodoinštalácia, steny pripravené na omietky, kúpeľne pripravené na sanitu, podlahy pripravené na pokládku. S dokončením vám radi pomôžeme za zvýhodnených podmienok. Cena kompletného dokončenia bez nábytku a zariadenia od 5000 € v závislosti od materiálov, ktoré si nový majiteľ vyberie. Fotografie interiéru sú zo zariadeného bytu v tej istej budove. Samozrejme budúci majiteľ si všetko vyberie sám- podlahy, kúpeľňu, nábytok. Radi Vám pomôžeme aj s nábytkom a zariadením! Ceny materiálov a práce na mieste sú výrazne nižšie ako v Českej republike. Apartmánový dom Elite má strategickú polohu a ponúka neuveriteľný výhľad na more a hory. Spoločné priestory sú čisté a dokonale udržiavané. Neplatíte žiadne poplatky za údržbu. O všetko sa stará investor. Budova ponúka niekoľko apartmánov rôznych veľkostí a dispozícií. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Plocha
61 m2
Úžitková plocha
46.55 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
70 m
Bar
390 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00