Nový 2-izbový apartmán bez poplatku za údržbu, pár krokov od mora, projekt Azurro Beach, Ravda

Ravda, Bulharsko – ID 10576
75,890 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/5
More 100 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame krásne apartmány priamo od developera! Azurro Beach - Ravda je vyjadrením myšlienky investovať alebo vytvoriť si vlastný dovolenkový dom v jednom z najčarovnejších miest na južnom pobreží Čierneho mora - Ravda. Tento nový projekt sa nachádza pár metrov od pláže "Olympijské nádeje" a ponúka kvalitné podmienky na bývanie a bezpečnosť.

Komplex s vyváženou architektúrou a dizajnom v súlade s prírodou pozostáva zo 45 apartmánov s veľkosťou 2+kk a 3+kk.

Konkrétny apartmán 2+kk sa nachádza na prízemí, jeho celková rozloha je 65,97 m2. Byt sa predáva nezariadený, v prípade záujmu so zariadením pomôžeme za bezkonkurenčné ceny! Pre pohodlie majiteľov je k dispozícii 46 parkovacích miest vo dvore s možnosťou odkúpenia od 12,50 do 16 m2. Vzhľadom na prirodzenú nerovnosť terénu má väčšina apartmánov výhľad na pláž a more. Kombinuje modernú architektúru so zásadami pohodlného a funkčného bývania, prináša pohodlie a pokoj modernému mestskému človeku. Poloha - Poloha komplexu "Azurro Beach - Ravda" je výhodná, s rýchlym prístupom na pláž "Olympijské nádeje" a k nákupným možnostiam. Oblasť má rozvinutú uličnú infraštruktúru a dobre organizovanú verejnú dopravu do mesta Nesebar, LIDL, Aquaparku Nesebar, Slnečného pobrežia, Burgasu a na medzinárodné letisko Burgas.

Architektonická línia budovy je jasná. Farebná paleta je riešená v teplých a harmonických zemitých tónoch. Fasáda je kompletne zateplená vonkajšou tepelnou izoláciou s hrúbkou 10 cm a má dekoratívnu polymérovú omietku. Strecha je plochá, s parozábranou a tepelnou izoláciou. Spoločné priestory v budove budú mať kvalitné stavebné materiály, LED osvetlenie so senzormi pre prácu v sektore, kovové zábradlie podľa architektonického detailu. Na uľahčenie rýchleho presunu obyvateľov je k dispozícii výťah. "Azurro Beach - Ravda" ponúka byty 2+kk a 3+kk s rozlohou 50 až 115 m2, ktoré uspokoja všetky preferencie. Priestranné a svetlé obývacie izby s veľkými oknami a pekným výhľadom. Priestranné spálne s výhľadom do tichého dvora. Šatne a servisné priestory poskytujúce dostatok úložného priestoru. Všetky byty budú dokončené s omietkou a farbou, budú nainštalované vypínače a zásuvky, zásuvky káblovej televízie a internetu. Vodovodné rozvody sú vybudované podľa projektu, na požadované miesta zástrčiek a s diaľkovo odčítateľnými vodomermi. K dispozícii sú 5 komorové plastové okná. Potrubia pre klimatizáciu budú vybudované tak, aby boli pripravené na ich následnú inštaláciu. Architektúra budovy má mimoriadne moderný štýl s luxusným dizajnom fasády a spoločných priestorov, použitím materiálov najvyššej triedy, kvalitnou tepelnou izoláciou na fasádach a streche, vybavením výťahu, kovaným zábradlím schodiska a terasy, podhľadom spoločných priestorov s automatickým osvetlením, prírodným kameňom typu travertín - na obklad prízemia a spoločných priestorov budovy. Bezpečnosť priestorov bude zabezpečená riadeným vstupom a kamerovým dohľadom. Na fasáde budú inštalované LED svietidlá.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný sortiment kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Ravda je synonymom pokojnej dovolenky strávenej v súkromí, plnej relaxu a vlhkého morského vzduchu. Na útulných plážach roztrúsených v pobrežnej zóne si každý nájde miesto na leňošenie. Pre tých najlenivejších je v Ravde k dispozícii aquapark, ktorý môže konkurovať aquaparku v Primošku, obľúbenom domovskom meste na polostrove. Snáď jediným rozdielom je cena, ktorá je tu oveľa prijateľnejšia ako v iných častiach Bulharska. Výhodnejšie tu kúpite naozaj čokoľvek, či už suveníry z dovolenky alebo ovocie na miestnom trhu. Výborná je aj dostupnosť prímestskou dopravou do blízkych letovísk, ako je známe Slnečné pobrežie, Burgas alebo historický Nesebar, ktorý je s mestom Ravda v tesnej blízkosti.

Podlažie
1
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
58.06 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
600 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
110 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
920 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00